МІСЬКА ВЛАДА ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН МІСТА

28.04.2014, 08:27

З року в рік напередодні Дня міста міська влада вшановує пам'ять Почесних громадян, керівників Комсомольська, яких сьогодні немає з нами. Кожен з цих авторитетів зробив свій неоціненний вагомий внесок у потужний розвиток міста, протягом багатьох років примножував здобутки міста, зміцнював позиції Комсомольська.

 

24 квітня традиційно міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева побували на міському цвинтарі, схилили голови біля могил видатних комсомольчан, вшанували світлу пам'ять померлих, відзначили їх заслугу перед громадою, поклали червоні гвоздики.

 

Представники міської влади поставили квіти у вазу біля меморіальної дошки на будинку, де проживав Почесний громадянин міста В.П.Мартиненко, відвідали Комсомольський яхт-клуб, де встановлено пам’ятну дошку на його честь.

 

У знак пошани до кращих синів та дочок Комсомольска пролунало багато щирих теплих слів, а головне - відродилися спогади, бо люди живуть у пам’яті та вдячності наступних поколінь.