ФРЕГАТ ВМС УКРАЇНИ «ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ» ПІСЛЯ ПЕРЕДИСЛОКАЦІЇ ДО ОДЕСИ ПРОВІВ УСПІШНІ ВІЙСЬКОВО-БОЙОВІ НАВЧАННЯ

28.04.2014, 08:10

Відповідно до плану бойової підготовки відбувся триденний вихід у Чорне море фрегата Військово-Морських Сил ЗС України «Гетьман Сагайдачний».

 

Про це повідомляють у прес-службі Міноборони.

 

«Екіпаж флагмана вітчизняного флоту на чолі з командиром капітаном І рангу Романом П'ятницьким провів артилерійські стрільби по імітованих повітряних цілях противника і в повному обсязі виконав комплекс запланованих корабельних бойових навчань і тренувань з протидиверсійної, протичовнової оборони корабля й боротьби за живучість судна. Крім того, бойові частини «Гетьмана Сагайдачного» відпрацювали вправи дій із мінами, організації зв'язку в умовах активних і пасивних перешкод, а також виявлення й освітлення повітряної, надводної та підводної обстановки», –  йдеться в повідомленні.

 

«Підводячи підсумки чергового випробування морем, заступник командира фрегата з виховної роботи капітан ІІ рангу Володимир Новохацький зазначив, що особовий склад корабля впорався з покладеними на нього завданнями на «добре» й «відмінно». За словами офіцера, велике значення має морська практика й бойовий досвід, які отримали військові моряки під час недавнього піврічного походу та виконання завдань у рамках антипіратських операцій НАТО «Океанський щит» і ЄС «Аталанта», що проводилися в Аденській затоці й західній частині Індійського океану», –  цитує слова офіцера прес-служба.

 

У Міноборони також додали, що аналогічні заходи проводитимуться регулярно через певні проміжки часу відповідно до плану бойової підготовки й завданнями, які покладатимуться вищим командуванням на екіпаж корабля.

Джерело