СЛАВИМО ТЕБЕ, РІДНЕ МІСТО!

29.04.2014, 08:31

Двадцять п’ятого квітня у великій залі ПКіТ переважно зібралися ті, хто у далекі 60-ті приїхав на Дніпровське Лівобережжя будувати гіганта чорної металургії й нове місто. У теплій, святковій атмосфері першопрохідці та їхні спадкоємці вкотре відзначали День міста. На урочистий захід завітали міський голова Сергій Супрун, його заступник Надія Угнічева, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік.

Сьогодні Комсомольськ має свою славну історію, гарні традиції та багато чим радує чи й просто дивує. Мабуть, інакше й бути не може, адже в його спорудженні брали участь представники 180 міст країни, які прагнули віддати молодому місту найкраще зі свого досвіду, залишити після себе добру пам’ять. Святковий концерт відкрив муніципальний духовий оркестр під керівництвом Олександра Черевка.

День міста – це улюблене свято усіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Саме завдяки зусиллям комсомольчан, їхнім умілим рукам, натхненній праці Комсомольськ живе й розвивається. Досвід першопрохідців та їх безмежна любов до рідного краю ще довго даруватимуть Комсомольську успішні літа. Цього святкового вечора першим подарунком для глядачів став виступ ансамблю скрипалів (кер. Жанна Фоміна, концертмейстер Марія Азізова) міської дитячої музичної школи. Вітальну промову для присутніх на святковому заході виголосив очільник Комсомольська Сергій Супрун.  Сергій Андрійович  зазначив, що  вже стало доброю традицією відзначати День міста у колі шанованих містян – першопрохідців – тих, хто збудував красень-місто  для прийдешніх поколінь. Він нагадав, що підприємством, яке представляє гірничодобувну галузь та визначає рівень промислового виробництва, виступає ВАТ «Полтавський ГЗК», який входить до переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки не лише Полтавщини, а й України. Сергій Андрійович  подякував першопрохідцям за те, що збудували чудове місто, потужний комбінат, що заклали фундамент розвитку Комсомольська та економічного зростання підприємства на багато десятиліть. Майже за 54 роки  існування міста тут виплекано не одне покоління людей, які продовжують добру справу, започатковану першими будівничими Комсомольська. Вже декілька років поспіль, за показниками соціально-економічного розвитку, наше місто серед малих міст України посідає призові та перші місця. Міський голова сказав: «Я переконаний і плекаю надію на те, що лише наша єдність і мудрість, намагання і прагнення кожного українця, незалежно від місця проживання,  забезпечать мир і спокій на рідній українській землі, у кожній оселі. Бажаю усім злагоди, миру, добра, благополуччя, процвітання! Хай Бог нам допомагає будувати мирне життя в нашому домі – Україні! Гарного святкового настрою, доброго здоров’я, щастя й миру нам, нашим дітям, внукам і правнукам!»

У цей святковий день присутнім у залі створювали  гарний настрій чудові виступи художніх колективі ПКіТ.

Тож нехай наш спільний дім – Комсомольськ – з кожним роком стає кращим і заможнішим, а найщиріші привітання та найчарівніші музичні подарунки лунають на честь шановних першопрохідців ще багато років!

 Таїсія Лиманська