ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ

29.04.2014, 08:33

Для забезпечення розблокування банківських рахунків, в тому числі карток, емітованих на території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, необхідно в територіальних підрозділах/органах Державної міграційної служби України отримати довідку про реєстрацію місця проживання /перебування особи та надати її до будь-якого відділення банку-емітента.

При цьому, громадянам, які переселяються з АР Крим та м.Севастополя, у зазначеній довідці у графі «Для позначок» має бути відповідний запис про зазначення факту переселення та місце проживання у Криму відповідно до реєстрації.

Крім того, отримання зазначеної довідки також необхідно у випадку здійснення громадянами вказаної категорії переселенців підприємницької діяльності в установленому законодавством порядку.

Начальник УПСЗН
С.П.Чернявська