У КОМСОМОЛЬСЬКУ В РАМКАХ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПРОЙШОВ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я І БЕЗПЕКИ

29.04.2014, 13:07

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці за участі міської влади, адміністрації, представників трудового колективу ВАТ «Полтавський ГЗК» 28 квітня у Комсомольську пройшов мітинг-реквієм.

 

Правління ВАТ «Полтавський ГЗК» оголосило про проведення на комбінаті 28 квітня Дня здоров’я і безпеки. Щоб привернути увагу комсомольчан до проблеми смертності на робочому місті, з метою впровадження культури безпеки праці трудові колективи на чолі із  керівниками зібралися біля пам’ятника загиблим на виробництві, хвилиною мовчання, скорботи вшанували пам'ять тих, хто загинув на виробництві.

 

Секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік звернулася до присутніх із промовою. «Життя людини – найвища цінність, захист якої потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов'язана з ризиком і небезпекою, особливо при виконанні службових чи виробничих обов'язків», - зазначила  секретар міської ради. Світлана Олександрівна наголосила, що турбота про безпеку людини під час її трудової діяльності є дуже важливим соціальним аспектом сьогодні. Роботодавці і працівники повинні пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки є запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу дітям рости в повноцінних сім’ях і бути щасливими.

 

У ході мітингу також виступили перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С.Іванов, начальник територіального управління Держгірпромнагляду по Полтавській області С.Л.Щербак, начальник державної інспекції нагляду в гірничодобувній промисловості Криворізького гірничопромислового територіального управління Держгірпромнагляду Б.А.Останков.

 

 На завершення заходу присутні поклали до пам’ятника живі квіти, вінки. А на Театральній площі серед учнів 1-4 класів загальноосвітніх закладів міста пройшов конкурс дитячого малюнка на асфальті. Підтримувати атмосферу творчості юним художникам допомагали дитячі колективи Палацу культури і творчості, які представили святкову концертну програму. Наприкінці заходу авторитетне журі визначило кращих художників, вручило дітям подарунки. Почесне І місце присвоїли учнівській команді ЗОШ №6, ІІ місце – гімназії ім. В.О.Нижниченка, ІІІ місце – ЗОШ №1. У легкій ігровій формі малеча засвоїла – дуже важливо дотримуватися правил безпеки під час роботи.