БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПОНАД УСЕ!

30.04.2014, 09:08

28 квітня секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік взяла участь у нараді з підведення підсумків проведення Тижня з охорони праці та Дня здоров’я та безпеки на ВАТ «Полтавський ГЗК». Нараду проведено під головуванням першого заступника голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С.Іванова за участі директора з виробничої безпеки і охорони праці на комбінаті І.М.Зінченка, керівників структурних підрозділів та представників трудового колективу підприємства, головного спеціаліста міського відділу освіти Комсомольської міської ради Полтавської області Ю.В.Омельянця, делегації учнів загальноосвітніх закладів міста, представників ЗМІ.

 

Серед почесних гостей на заході також були присутні начальник територіального управління Держгірпромнагляду по Полтавській області С.Л.Щербак, начальник державної інспекції нагляду в гірничодобувній промисловості Криворізького гірничопромислового територіального управління Держгірпромнагляду Б.А.Останков, начальник відділення виконавчої дирекції ФСС в м. Комсомольську Полтавської області В.М.Терещенко.

 

Директор з виробничої безпеки і охороні праці на комбінаті І.М.Зінченко прозвітував про хід виконання заходів, організованих ВАТ «Полтавський ГЗК» до Всесвітнього дня охорони праці. Протягом тижня з охорони праці розроблено заходи з поліпшення санітарно-гігієнічних умов праці на підприємстві, проведені комплексні та цільові обстеження цехів, відповідно до вимог з охорони праці усунено виявлені недоліки та порушення на робочих місцях, серед працівників структурних підрозділів проведено конкурс на краще та правильно організоване робоче місце, конкурс-огляд стінгазет з теми «Моє життя – моя безпека!»

 

Почесні гості виступили з промовами, відзначили переможців конкурсів та найкращих працівників у сфері охорони праці, подякували за внесок у сприяння дотриманню законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки, зниженню аварійності, показників виробничого травматизму, профзахворювань, побажали усім міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії й наснаги до праці, безпечної та безаварійної роботи.

 

У ході виступу секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік зазначила, що Комсомольськ пишається підприємством, яке за рейтингом є одним із кращих в Україні з питань охорони праці та промислової безпеки; наголосила, що проведення заходів у місті, націлених на збереження життя людини під час трудової діяльності, є актуальним та надзвичайно важливим.

Світлана Олександрівна підкреслила значимість роботи, проведеної з молоддю міста, спрямованої на збереження життя, здоров’я, працездатності людей у процесі трудової діяльності.

 

 

Наприкінці наради присутні насолодилися творчими виступами студентів Вищого професійного гірничого училища, переможців конкурсу учнівських агітбригад, які приурочені охороні праці на виробництві.