ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ

30.04.2014, 09:29

29 квітня 2014 року в місті Києві відбулося засідання Правління Асоціації міст України, у якому взяв участь міський голова Сергій Супрун. 

У засіданні взяли участь міські голови – члени Правління АМУ, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман, голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, народні депутати – голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Давид Жванія та голова МДО «За розвиток місцевого самоврядування » Євген Карташов, представники Мінрегіону та Мінфіну.

Засідання проходило у приміщенні парламентського Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування під головуванням Виконавчого директора АМУ Мирослава Пітцика.

В обговоренні питань щодо змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування, Плану реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, змін до Бюджетного кодексу України взяли участь представники Уряду та народні депутати.

Правління АМУ прийняло у члени Асоціації Васильківську міську раду Київської області, Лугинську селищну раду Житомирської області та Первомайську міську раду Луганської області. Далі міські голови затвердили План роботи Правління та Виконавчої дирекції АМУ на 2014 рік.

За підсумками розгляду питання щодо проведення Х Українського муніципального форуму прийнято рішення провести у червні День ДІАЛОГУ у Києві окремо від Форуму, а сам Форум – перенести орієнтовно на вересень.

Члени Правління ухвалили Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо децентралізації державної влади та реформування місцевого самоврядування, а також Звернення до Уряду та правоохоронних органів щодо захисту посадовців місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

 

Посилання:  http://auc.org.ua/news/pravlinnya-asotsiatsii-mist-ukraini