АПАРАТНА НАРАДА

6.05.2014, 09:47

Чергова апаратна нарада під головуванням міського голови С.А.Супруна, яка  відбулася 5 травня, розпочалася із вшанування світлої пам’яті загиблих під час протистоянь між прибічниками Євромайдану та Антимайдану, що розпочалися протягом вихідних.

 

Сергій Андрійович прокоментував останні події в Україні. «Важко усвідомлювати, що сьогодні в незалежній Україні відбуваються події, які призводять до загибелі людей. З метою стабілізації суспільно-політичної та економічної ситуації в країні потрібно створити всі умови для проведення дострокових виборів Президента України 25 травня», - підкреслив міський голова.

 

Очільник міста повідомив присутнім про результати участі у черговому засіданні Правління Асоціації міст України, що відбулося 29 квітня у м.Києві. У ході роботи обговорили питання децентралізації влади, збільшення власних повноважень органів місцевого самоврядування, прийшли до висновку про необхідність вносити зміни до Конституції України в частині місцевого самоврядування, Плану реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, Бюджетного кодексу України. У зв’язку з чим С.А.Супрун звернувся до керівників підприємств, організацій, установ, закладів міста опрацювати роз`яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні, підготовленіМіністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в строк до 8 травня надати власні пропозиції щодо змін до Основного закону країни – Конституції України. Міський голова Комсомольська також зачитав Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо децентралізації державної влади та реформування місцевого самоврядування, Звернення до Уряду та правоохоронних органів щодо захисту посадовців місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, ухвалене членами Правління.

 

С.А.Супрун цікавився ходом підготовки до проведення урочистостей до Дня Перемоги в Комсомольську, вислухав пропозиції начальника відділу культури та туризму І.І.Зеленської, узгодив з керівниками департаменту житлово-комунального господарства, правоохоронних органів план дій, дав відповідні доручення.

 

Директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк поінформував міського голову про виконану роботу з ліквідації стихійних звалищ навколо міста, здійснення гідравлічних випробувань теплових мереж. Сергій Андрійович нагадав, що всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» в Комсомольську продовжується, зазначив, що незважаючи на існуючі фінансові проблеми, треба шукати шляхи приведення у належний санітарний стан навколишніх територій, можливо,  за рахунок залучення членів садових, гаражних товариств, студентської та учнівської молоді міста. Тільки спільно можна зробити місто кращим і привабливішим.

 

Керівник міста дав доручення департаменту житлово-комунального господарства проаналізувати рівень тарифів відносно до їх економічної відповідності, надати пропозиції щодо корегування тарифів.

 

У ході апаратної наради прозвучали результати загальноміської добровільної благодійної акції по збору коштів на потреби екіпажу фрегата «Гетьман Сагайдачний», що тривала у Комсомольську з 01.04.2014 по 01.05.2014. Станом на 30.04.2014 на розрахунковий рахунок ГО «Спілка ветеранів Афганістану» вже надійшло більш ніж 41 тис. грн., перерахування від підприємств тривають.

 

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Е.М.Марченко доповів, що відповідно до  указу  в.о. президента України, спікера Верховної Ради Олександра Турчинова №447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» у 2014 році відновлено призов до Збройних силУкраїни.

 

По закінченні наради міський голова С.А.Супрун привітав корпоративну команду виконкому Комсомольської міськради Полтавської області із участю у чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон» та Кубку пам’яті майстра спорту міжнародного класу, першого учасника Олімпійських ігор від Комсомольська Олександра Литвиненка, що пройшов у місті з 1 по 3 травня, відзначив команду дипломами, побажав подальших спортивних успіхів.