ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «УСПІШНА ЖІНКА ПОЛТАВЩИНИ»

6.05.2014, 11:08

5 травня 2014 року відбулася урочиста церемонія відзначення переможців І Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини» в рамках святкування Міжнародного дня матері в приміщенні Міського будинку культури м.Полтави.

Відділом у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації проведено І, ІІ та ІІІ етап Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини» на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.02.2014 № 5  у рамках  впровадження державної політики у сфері забезпечення  рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Мета конкурсу – підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу, сприяння реалізації жінками демократичного права впливати на політичне, економічне, соціальне й культурне життя області.

Конкурс проводився в 17 номінаціях: «Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування»; «Успішна жінка Полтавщини – громадський діяч»; «Успішна жінка Полтавщини – керівник підприємства»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник агропромислового комплексу»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник малого та середнього бізнесу»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник освіти і науки»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник фінансових та банківських установ»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник охорони здоров'я»; «Успішна жінка Полтавщини – діяч культури та мистецтва»; «Успішна жінка Полтавщини у галузі фізичної культури та спорту»; «Успішна жінка Полтавщини у галузі архітектури та будівництва»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник засобів масової інформації»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник правоохоронних, судових органів, юстиції та адвокатури»; «Успішна жінка Полтавщини – військовослужбовець та працівник Збройних сил України»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник сфери соціального захисту населення»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник комунальної сфери»; «Успішна жінка Полтавщини – працівник сфери обслуговування населення»; «Успішна жінка Полтавщини – берегиня роду».

До участі у конкурсі були подані 32 заявки в 14 номінаціях від структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Полтавській області, райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Від м.Комсомольська на конкурс були подані чотири заявки: у номінації «Працівник освіти і науки» – Марина Богданова-Портяна , учитель географії, економіки та природознавства у Комсомольському НВК імені                       Л.І. Бугаєвської  «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 – Ліцей»; у номінації «Керівник підприємства» – Ірина Рудометкіна, головний лікар медико-санітарної частини ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат»; у номінації «Берегиня роду» – Корната Валентина перебуває відпустці по догляду за дитиною, має почесне звання України «Мати-героїня», народила та виховує 9 дітей; у номінації «Успішна жінка Полтавщини у галузі архітектури та будівництва» – Кириченко Людмила, начальник управління архітектури та містобудування Комсомольської міської ради.

Відкриваючи урочистості, вітаючи жінок з Міжнародним днем матері  голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук зазначив: «Жінка, для мене, – це мати. Жінка зберігає тепло в домі й несе майбутнє нашому суспільству. Цей захід ми проводимо вперше, і думаю, що це стане гарною традицією. Цьогоріч багато номінанток, надіємося, що в подальшому їх буде набагато більше».

У номінації «Успішна жінка Полтавщини у галузі архітектури та будівництва» перемогла начальник управління архітектури та містобудування Комсомольської міської ради Людмила Кириченко.

Заступник міського голови Надія Угнічева, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік привітали і переможницю, і номінанток із участю в І Обласному конкурсі «Успішна жінка Полтавщини» щирими теплими словами й букетом троянд.