БЛАГОДІЙНИЙ ШОСТИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДІТИ – ДІТЯМ»

7.05.2014, 09:00

6 травня 2014 року у великій залі Палацу культури і творчості відбулися концерти благодійного шостого фестивалю «Діти – дітям», який проходить у рамках міжнародного молодіжного проекту «Партнерів єднає мелодія пісні», започаткованого у 2008 році Комсомольською ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 на чолі з депутатом міської ради, директором школи Усатенко Вірою Миколаївною. Мета фестивалю –  збір коштів на лікування дітей з обмеженими фізичними можливостями шляхом проведення благодійних ярмарок, акцій по збору коштів для маленьких комсомольчан.

 

 

На захід завітали заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї і молоді Тетяна Володимирівна Оробченко, начальник відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина, голова молодіжного депутатського клубу Руслан Іванович Клименко.

 

Н.Д.Угнічева привітала дітей із участю у благодійному фестивалі «Діти – дітям», побажала кожному успіхів, терпіння і сміливості у всіх вчинках, творчої енергії й завзяття, завжди бути милосердними. «Саме на вас сьогодні покладаються надії, з вами пов'язане майбутнє всієї нашої країни й майбутнє кожного з нас. Діти нашого міста активні, ініціативні, небайдужі до проблем громади, охоче  реалізують проекти. Для нас, дорослих, важливо бачити ентузіазм та ініціативу молодих людей, бажання зробити хорошу справу, не залишитися осторонь у допомозі ближньому», – наголосила Надія Дмитрівна.

 

Т.В.Оробченко подякувала кожному за посильну допомогу в благодійній акції, побажала міцного здоровя, життєвих успіхів й чистого мирного неба.

У концертній програмі благодійного фестивалю «Діти – дітям» взяли участь творчі колективи Школи танцю «Rema Dance Family», загальноосвітніх навчальних закладів міста.

 

На час проведення першого концерту благодійного фестивалю «Діти – дітям» зібрано 15 930 грн.