КОМСОМОЛЬЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

12.05.2014, 10:58

Перемога ! Ясна Перемога –
Свято Миру, Свободи й Весни…
Ми доземно вклоняємось нині
Всім героям, звитяжцям  війни!

 

9 Травня територіальна громада Комсомольська вшанувала світлу пам'ять ветеранів, які не шкодували своєї крові, свого життя, наближаючи мить Перемоги.

 

Для участі в мітингу-реквіємі до меморіалу «Вічний вогонь» прийшли ветерани, першопрохідці, ветерани Афганістану, представники міської влади, духовної семінарії, громадських організацій, трудові, студентські та учнівські колективи, усі бажаючі взяти участь у покладанні вінків та квітів на честь загиблих в роки  Великої Вітчизняної війни.

 

Перед громадою виступив міський голова Сергій Андрійович Супрун. Керівник міста від щирого серця привітав ветеранів та комсомольчан із всенародним святом – Днем Перемоги, подякував ветеранам за мужність та героїзм, за вистраждану перемогу, подарований мир та спокій. Хвилиною мовчання комсомольчани вшанували тих, хто не повернувся з полю бою.

 

«Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій. Ми – українці ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні, завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили вони за сьогоднішній мир в Україні. На жаль, цей День Перемоги зустрічаємо з великою тривогою за життя наших співвітчизників. Ми повинні об'єднати зусилля для майбутнього. Наше завдання нині – зберегти стабільну соціально-економічну обстановку в місті. Переконаний, що усі разом ми подолаємо випробування, що нависли над нашою країною, відстоїмо своє щасливе майбутнє у вільній, сильній, міцній демократичній державі», - підкреслив міський голова.

 

Вітали присутніх зі святом ветерани - голова Ради ветеранів-інвалідів Великої Вітчизняної війни Тимофій  Харламович Михайлов, Почесний ветеран України, голова Ради ветеранів війни та праці Віра Минівна Станицька.

 

У ході мітингу прозвучав текст вітальної листівки народного депутата України Костянтина Валентиновича Жеваго, який привітав комсомольчан із 69 річницею Великої Перемоги, побажав усім здоров’я, довголіття, щастя в родинному колі, миру, спокою, єднання і злагоди. Костянтин Валентинович зазначив, що нинішнє покоління має зробити все можливе й неможливо, аби зберегти мир, щоб наші діти, внуки і правнуки не знали жахів війни.

 

До урочистих святкових вітань також приєднався голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК»  Віктор Вікторович Лотоус, схилив голову у доземному поклоні перед ветеранами, закликав комсомольчан берегти мир та спокій у нашому спільному домі, від чистого серця побажав громаді добра, щастя, благополуччя.

 

Наприкінці мітингу-реквієму присутні поклали вінки та квіти до меморіалу.

 

Захід організовано відділом культури та туризму, Палацом культури та творчості за сприяння міської влади.