35 РІЧНИЦЯ ЗАСНУВАННЯ ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ В КОМСОМОЛЬСЬКУ

12.05.2014, 14:49

10 травня 2014 року відбулося урочисте відкриття чемпіонату міста Комсомольська з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат та крейсерської регати, які присвячені 35 річниці заснування вітрильного спорту в нашому рідному місті на Дніпрі. До Комсомольська завітали також команди із міст Полтави, Харкова, Кременчука, Світловодська. Почесними гостями на святі були міський голова Сергій Андрійович Супрун, перший заступник міського голови Дмитро Геннадійович Биков, заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік, виконавчий директор відділення НОК України в м.Комсомольську Микола Вікторович Шишліков, майстер спорту, заслужений тренер України й Росії Володимир Ілліч Болотников.

Сергій Андрійович Супрун привітав спортивну громадськість Комсомольська, гостей заходу із святом спорту в нашому місті, побажав витримки, рішучості в подоланні перешкод, наснаги в підкоренні спортивних вершин.

Право підняти прапор регати було надано члену збірної України Олександру Квятковському й наймолодшій спортсменці ДЮСШ №3 Єлизаветі Деруновій.

Майстер спорту, заслужений тренер України й Росії Володимир Ілліч Болотников – перший тренер ДЮСШ №3. Вітаючи спортсменів і тренерів із 35-річчям заснування вітрильного спорту в Комсомольську, нагадав про історію роботи ДЮСШ, про перші перемоги.

Привітав зі святом і виконавчий директор відділення НОК України в м.Комсомольську Микола Вікторович Шишліков, вручив книги про розвиток олімпійських видів спорту.

На свято завітав також і Нептун зі своєю свитою – русалками й чортами. Під час театралізованого дійства відбулася посвята у спортсмени водою із Дніпра  наймолодших учнів школи, вручення їм пам’ятних сувенірів.  Запитав Нептун про досягнення в розвитку фізкультури і спорту в місті Комсомольську у начальника відділу фізичної культури і спорту Віктора Володимировича Подрезана, а потім передав слово головному судді змагань Віталію Валерійовичу Васильєву, який ознайомив із ходом проведення відкритого чемпіонату міста з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат та крейсерських яхт особистого заліку, присвяченого 35 річниці заснування вітрильного спорту в м. Комсомольську.

За результатами змагань, у чемпіонаті міста взяли участь 87 спортсменів із Комсомольська, Полтави, Кременчука, Харкова, Світловодська.  Переможцями та призерами стали:

Клас «Оптиміст» - дівчата: Дерунова Єлизавета, Кузьменко Дар’я, Немудра Юлія, Гавриленко Дар’я – м. Комсомольськ;

 

Клас «Оптиміст» - юнаки: Кучерявий Владислав, Ткаченко Данило,   Бровіньок Ілля, Дейна Ігор – м. Комсомольськ;

Клас «Луч-М» - юнаки:

1 місце – Кучеров Богдан (м. Комсомольськ),

2 місце –  Мар’єнко Станіслав (м. Комсомольськ);

Клас «Лейзер 4.7» - юнаки:

1 місце – Синьговський Олександр (м. Харків),  

2 місце – Потапов Максим (м. Харків),  

3 місце – Кучеров Ярослав (м. Комсомольськ);

Клас «Лейзер» - юнаки:

1 місце – Квятковський Олександр (м. Комсомольськ),

2 місце – Токарь Дмитро (м. Комсомольськ),

3 місце – Піскорський Владислав (м. Комсомольськ);

Клас «Фінн» - дівчата:

1 місце – Дерега Лілія (м. Комсомольськ),

2 місце – Берещенко Оксана (м. Комсомольськ);

Клас «Топ-Кет»:

1 місце – екіпаж: Голотов Андрій (м. Харків) – Дегасюк Ганна (м.Комсомольськ);

2 місце – Кіріченко Сергій (м. Комсомольськ);

3 місце – екіпаж: Асмолов Сергій, Потапов Олександр (м. Харків).

Крейсерські яхти : Клас – «Напівтонник»:

1місце –  екіпаж «Королева» (м. Кременчук),

2 місце – екіпаж «Вірінея» (м. Комсомольськ);

Клас   - «Чвертьтонник»:

1 місце – екіпаж «Альфа» (м. Кременчук),

2 місце – екіпаж «Арабелла» (м. Комсомольськ),

3 місце – екіпаж «Естонія» (м. Комсомольськ);

Клас «Самобуд»:

1 місце – екіпаж «Дар’я» (м. Комсомольськ),

2 місце – екіпаж «Забава» (м. Кременчук),

3 місце – екіпаж «Мастер» (м. Полтава).

Організатори заходу висловили подяку за підтримку міській владі, Благодійному фонду «Полтавського ГЗК», профспілковому комітету ВАТ «Полтавський ГЗК», Крейсерському яхт-клубу, дизайн-центру «М’арт», ПП «Оболонь-Кашкан».