У ВИКОНКОМІ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПРОЙШЛИ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНІЙНИХ КОМІСІЙ

14.05.2014, 11:50

На цьому тижні у виконкомі міської ради постійні депутатські комісії завершили роботу, заплановану на травень.

 

Відповідно до порядку денного засідання постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади розглянуто питання про внесення змін до рішення сорок п’ятої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 15.04.2014р. «Про затвердження Правил акредитації працівників засобів масової інформації, незалежних журналістів та технічних працівників при Комсомольській міській раді Полтавської області та її виконавчих органах», листи громадян.

 

7 травня у малій залі виконкому міської ради відбулося чергове засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, на якому начальник відділу освіти І.В.Шошина доповіла про стан виконання Міської програми пошуку, навчання та підтримки обдарованої  молоді; начальник департаменту ЖКГ П.Б.Василюк - про перепоховання останків загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941- 1945 років.

 

 На розгляд постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку профільними службами підготовлено 2 проекти рішень, які опрацьовано депутатами, винесено на чергове засідання сесії міської ради.

 

Членами постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології обговорено ряд важливих профільних питань. Начальник управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко, начальник відділу економічного аналізу та контролю В.М.Пятіна, головний спеціаліст з контролю за використанням та охороною земель державної інспекції сільського господарства у Полтавській області І.П.Марцофей прозвітували про виконання протокольних доручень постійної комісії. У ході роботи опрацьовано 25 проектів рішень щодо поновлення прав користування земельними ділянками, 28 проектів рішень, що стосуються питань архітектури і містобудування.

 

13 травня 2014 року на засіданні постійної комісії з питань  економічної політики,  бюджету та  фінансів заслухали доповідь начальника фінансового управління В.І.Баландіної стосовно затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2014 року, внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік, розглянули питання комунальної власності, виділення коштів на планування літнього відпочинку дітей-інвалідів, житлові питання.

 

 Цього ж дня 8 проектів рішень, які стосуються питань комунальної власності та приватизації, було розглянуто профільною комісією - постійною комісією з питань комунальної власності та приватизації.

 

На засіданні постійної комісії з питань підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики депутати підтримали проект про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2014 рік, проект рішення рекомендували до розгляду на сесії Комсомольської міської ради.