В інтересах добробуту місцевих громад

16.05.2014, 09:26

15 травня у м. Хоролі голова обласної ради Петро Ворона провів семінар на тему: „Фахова майстерність для територіальних громад Полтавщини“ для представників органів місцевого самоврядування Лубенського і Хорольського районів та членів Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України.

Під час зібрання голова Хорольської районної ради Юлія Бойко ознайомила гостей із динамікою соціально-економічного розвитку Хорольського району.

Голова обласної ради Петро Ворона та координатор проектів та програм Європейського Союзу Надія Костіна провели мультимедійну презентацію різнобічних аспектів проектної діяльності в органах місцевого самоврядування. Учасники семінару висловили ряд пропозицій щодо покращення цієї роботи в області.
Також, у контексті актуалізованої головою обласної ради концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні, змін до
Конституції в частині місцевого самоврядування, відбулося жваве обговорення майбутнього реформування. Зокрема, голова правління Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України, Комсомольський міський голова Сергій Супрун акцентував увагу на місцевих особливостях здійснення Конституційнї реформи.

Депутати обласної ради Михайло Виноград та Михайло Стеценко у своїх виступах наголосили на тому, що добробут суспільства залежить від кожного громадянина, від того, як конкретна людина забезпечує доручену йому справу, від відповідальності особи перед громадою.

Хорольський міський голова Ігор Свириденко звернув увагу присутніх на необхідність посилення патріотичного виховання молоді.

Учасники семінару поклали квіти до меморіалу „Хорольська яма“ та відвідали Хорольський Ботанічний сад.