КОНКУРС СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ПРОГРАМ, РОЗРОБЛЕНИХ ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ЇХ СПІЛКАМИ СТОСОВНО ДІТЕЙ, МОЛОДІ, ЖІНОК ТА СІМ’Ї НА 2014 РІК

16.05.2014, 16:41

16 травня у Полтавській ОДА пройшло засідання комісії конкурсу соціальних проектів програм, розроблених громадськими організаціями та їх спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2014, у якому взяв участь заступник міського голови Юрій Миколайович Муха.

«Цей конкурс спрямований на підтримку державної молодіжної політики. Була проблема у цьому році – ми не знали, чи будемо проводити цей конкурс, чи будуть у нас кошти. Оскільки тими коштами, які були розраховані на проведення конкурсу цьогоріч, нам довелося покрити минулорічні борги. На минулій сесії обласної ради депутати погодили виділення 200 тис. грн. Сьогодні ми проводимо конкурс серед тих проектів, які нам подавали, серед них ми виберемо найкращі, і будемо їх реалізовувати. Номінацій 12, у кожній із них визначимо лише 1 переможця. У нас є загальна сума коштів, у яку ми повинні вкластися. Кошти виділяються, у залежності від проектів, є проекти на які із бюджету закладено 5-7 тис. грн, і є на які закладено 20-40 тис. грн і більше, ми виділяємо лише 75% від загальної суми», – сказав заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Роман Чабановський.

На участь у конкурсі подали 33 проекти 15 громадських організацій. Конкурсна комісія із 22 представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування оцінюватиме конкурсні пропозиції за такими критеріями: Відповідність зазначеним у конкурсній документації цілям та пріоритетним завдання; Очікувана результативність проекту; Ефективність використання бюджетних коштів, передбачених на фінансування проекту; Повнота охоплення цільової аудиторії; Інноваційність; Рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання проекту, досвід діяльності у відповідній сфері; Спроможність громадської організації, творчої спілки продовжувати виконання проекту або здійснювати подібні заходи припинення фінансової підтримки.

Завершальний етап конкурсу з визначення переможців та обсягів фінансування пройде на наступному тижні. Після чого рішення комісії доведуть до відома учасників та розмістять на офіційному веб-сайті Полтавської ОДА.

 

 

Джерело: http://np.pl.ua/2014/05/u-poltavi-obyrayut-sotsialni-proekty-dlya-ditej-molodi-zhinok-ta-simji/