С.А.СУПРУН ПРОВІВ ЧЕРГОВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

19.05.2014, 15:34

19 травня Комсомольський міський голова С.А.Супрун провів чергову апаратну нараду.

 

Перш за все Сергій Андрійович поцікавився ходом підготовки до позачергових Президентських виборів у Комсомольську. Секретар міської ради С.О.Калашнік зазначила, що робота у даному напрямку триває, під час особистого спілкування з головами виборчих дільниць виявлено певні проблеми, які зараз опрацьовуються.

 

С.А.Супрун повідомив присутнім про хід семінару «Фахова майстерність для територіальних громад Полтавщини», що відбувся 15 травня у м. Хоролі, де голова обласної ради П.В.Ворона презентував для представників органів місцевого самоврядування Лубенського і Хорольського районів та членів Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України аспекти проектної діяльності в органах місцевого самоврядування, прокоментував основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні, зміни до Конституції в частині місцевого самоврядування.

 

Жваве обговорення майбутнього реформування за участю Комсомольського міського голови тривало також під час селекторної наради представників усіх областей та Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В.Б.Гройсмана 15 травня у м. Полтаві.

 

16 травня в м. Комсомольську в малій залі міської ради на засіданні дискусійного депутатського клубу «Діалог» Сергій Андрійович презентував напрацьовані зміни до Конституції України, пояснив на конкретних прикладах суть запропонованих реформ місцевого самоврядування та децентралізації влади. Очільник міста висловив думку про необхідність здійснення широкої роз’яснювальної роботи на місцях, проведення навчальних семінарів за участі науковців, зустрічей з трудовими колективами міста, звернувся до заступників із проханням очолити роботу з відповідними службами у даному напрямку, доручив заступнику міського голови Ю.М.Мусі, начальнику фінансового управління Комсомольської міської ради В.І.Баландіній підготувати інформацію про податкові надходження до бюджету міста сьогодні та надходження, що запропоновані згідно зі змінами до законодавства у доступній для розуміння кожного мешканця формі. 

 

Сергій Андрійович повідомив, що у зв’язку із складною соціально-політичною, криміногенною ситуацією в державі та з метою забезпечення захисту життя, прав, свобод, законних інтересів громадян УМВС України в Полтавській області створюються підрозділи патрульної служби міліції особливого призначення «Каскад», «Полтава», «Кременчук», які будуть залучатися до патрулювання вулиць населених пунктів області та охорони громадського порядку під час проведення масових заходів. Уже декілька років поспіль робота міліції у Комсомольську підсилюється громадською організацією «Міська міліція». За передовим позитивним досвідом такої співпраці до Комсомольська незабаром приїдуть правоохоронці з Полтавщини.

 

Міський голова зачитав звернення начальника Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій К.В.Злобіна до голови Полтавської облради П.В.Ворони щодо активізації профорієнтаційної роботи із випускниками навчальних закладів перших рівнів акредитації з метою їх навчання, проходження служби в Збройних силах України та підвищення обороноздатності держави.

 

Екстрена медична допомога у Комсомольську отримала два нових автомобіля швидкої допомоги, оснащені новітнім обладнанням.

 

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева озвучила план проведення освітянських святкових заходів наприкінці травня. Свято останнього дзвоника заплановане на 30.05.2014 на 8.00 годину ранку. Напередодні Дня захисту дітей 30 травня о 9.00 відбудеться урочиста хода центральною вулицею міста та традиційне дитяче свято. Випускні бали загальноосвітніх закладів Комсомольська пройдуть 31.05.2014.

 

Заслухали інформацію військового комісара Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Е.М.Марченка щодо вирішення мобілізаційних питань у Комсомольську.

 

У ході наради також обговорювалися результати виконання попередніх доручень міського голови.