СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

20.05.2014, 14:19

20 травня в місті відбулося засідання 46 сесії Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання, у ході якого розглянуто низку важливих проектів рішень. Засідання вів міський голова С.А.Супрун.

 

Про стан виконання Міської програми пошуку, навчання та підтримки обдарованої  молоді доповіла начальник відділу освіти І.В.Шошина. Ірина Володимирівна повідомила, що міський відділ освіти реалізовує Державну Програму роботи з обдарованою молоддю з 2004 року. Проекти, що запроваджуються в цьому контексті, реалізуються за підтримки Комсомольської міської ради та фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Начальник відділу освіти презентувала присутнім успіхи дітей та педагогів, звернулася до міської влади з проханням підтримати основні напрямки та механізми реалізації заходів програми. Депутати міської ради взяли інформацію до відома, вирішили продовжити реалізацію програми до 2020 року.

 

Опрацювали ряд фінансових питань: затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2014 року, внесли зміни до показників міського бюджету на 2014 рік. За І квартал 2014 року міський бюджет по доходах виконано на 89,2%, по видатках – на 49,7% (по загальному фонду – на 85,8%, по спеціальному фонду – на 8%).

 

У ході роботи розглянули, погодили проекти рішень, які стосуються питань житлово-комунального господарства: «Про внесення змін у додаток до рішення 43 сесії 6 скликання «Про затвердження заходів по виконанню програми «Благоустрій міста» на 2014 рік»; «Про перепоховання останків загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941- 1945 років»; «Про безоплатну передачу на баланс витрат, пов’язаних з реконструкцією об’єкта комунальної власності».

 

Внесено зміни до рішення сорок п’ятої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 15.04.2014р. «Про затвердження Правил акредитації працівників засобів масової інформації, незалежних журналістів та технічних працівників при Комсомольській міській раді Полтавської області та її виконавчих органах» та доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2014 рік.

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчиннікова доповіла про роботу в напрямку ліквідації комунального підприємства «Підприємство шкільного харчування «Орхідея».

 

Присутні заслухали начальника житлового відділу І.О.Киричок, яка прокоментувала роботу відділу стосовно вирішення житлових питань. Депутати міської ради затвердили проект рішення про приватизацію гуртожитку, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Комсомольська, внесли доповнення до Положення про орган приватизації державного житлового фонду Комсомольської міської ради, зміни до Положення про порядок передачі жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян у м.Комсомольську.

 

У ході засідання сесії опрацьовано питання поновлення прав користування земельними ділянками, про які поінформував заступник міського голови Ю.М.Муха. В.о. начальника УАіМ  О.В.Євстропова прокоментувала 22 проекти рішень, підготовлені управлінням. Депутати Комсомольської міської ради затвердили відповідні проекти рішень.

 

Міський голова С.А.Супрун закликав присутніх 25 травня активно проявити громадянську свідомість, прийти на виборчі дільниці у день голосування, бо вибори – це не тільки загальнодержавна політична акція, але й громадянська відповідальність кожного виборця за долю нашої держави.