УРОЧИСТО ВІТАЛИ ТАЛАНОВИТИХ І ОБДАРОВАНИХ

21.05.2014, 14:59

У великій залі Палацу культури і творчості 20 травня відбулася урочиста церемонія нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Комсомольськ». На захід були запрошені батьки, діти, педагоги, ЗМІ. Традиційно відкривав урочистості ансамбль скрипалів дитячої музичної школи під керівництвом Жанни Фоміної.

Привітати номінантів завітали заступник міського голови Надія Угнічева, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, начальник відділу у справах сім’ї і молоді Тетяна Оробченко.

Надія Угнічева, вітаючи юні таланти Комсомольська, наголосила: «Нинішнього року в просвітницьких конкурсах різних рівнів взяли участь 275 учнів навчальних закладів Комсомольська, вони здобули перемоги в особистій та командній першості. Від імені міського голови Сергія Андрійовича Супруна прийміть щирі вітання зі здобутими перемогами. Ми пишаємося нашими юними талантами, глибоко поважаємо працю їхніх наставників, шануємо належну участь батьків у вихованні дітей. Дорогі переможці! Попереду на Вас чекають нові сходинки в оволодінні знаннями. Вірю, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і ваші перемоги в інтелектуальних випробуваннях».

Світлана Калашнік висловила сердечні слова вдячності батькам за їх талановитих та обдарованих дітей, які в галузі освіти та культури показали високий рівень знань та вмінь, захищали честь міста і стали переможцями олімпіад, змагань та конкурсів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Побажала усім присутнім впевненості у завтрашньому дні, родинного тепла, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, миру й затишку в батьківських домівках, місті, в Україні.

Урочиста церемонія «Твоє майбутнє, Комсомольськ» продовжилася нагородженням дітей-переможців обласного і всеукраїнського етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України, Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, просвітницьких, спортивних, творчих конкурсів і змагань. Сертифікати учасників вручали заступник міського голови Надія Угнічева, секретар міської ради Світлана Калашнік.

Подякою міського голови за багаторічні перемоги в обласних та Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах відзначені номінанти:Дудко Наталія, учениця Комсомольської ЗОШ №1, Бонь Дмитро, учень Комсомольської ЗОШ №2, Гавриш Ксенія, учениця Комсомольської ЗОШ №4, Поденежна Маргарита, учениця гімназії ім.В.О.Нижниченка, Ковальчук Ірина, учениця НВК ім.Л.І.Бугаєвської, Мірющенко Аліна, учениця НВК ім.Л.І.Бугаєвської, Білецький Андрій, учень Комсомольської ЗОШ №6, Косякова Наталія, учениця Дмитрівської ЗОШ.

Учень гімназії ім.В.О.Нижниченка Ільченко Олександр нагороджений Почесною грамотою міськвиконкому.

Яскравими номерами художньої самодіяльності вітали переможців колективи Палацу культури і творчості й навчально-виховних закладів.


Фото Любові Поренко