ВІЗИТ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ П.В.ВОРОНИ ДО КОМСОМОЛЬСЬКА

21.05.2014, 16:47

21 травня 2014 року в місті Комсомольську з офіційним візитом побувала делегація Полтавської обласної ради на чолі з її головою П.В.Вороною, до складу якої також увійшли перший заступник голови Полтавської обласної ради В.О.Марченко, консультант юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради Ю.М.Заліський, заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради О.Є.Година, радник голови облради О.Є.Колєсніков.

 

Міський голова С.А.Супрун, перший заступник міського голови Д.Г.Биков зустріли полтавських гостей та представили місто. З метою ознайомлення з виробничим та промисловим потенціалом регіону члени делегації відвідали бюджетоутворююче підприємство міста ВАТ «Полтавський ГЗК», де зустрілися із головою правління комбінату В.В.Лотоусом. Віктор Вікторович розповів про роботу підприємства, окреслив масштаб розвитку виробництва, відзначив трудові успіхи колективу на національному та міжнародному рівнях. Полтавчани також мали змогу ознайомитися з роботою нового підприємства гірничодобувної галузі України  ТОВ «Єристівський ГЗК», побували на оглядовому майданчику підприємства, оцінили рівень забезпеченості комбінату сучасною технікою.

 

У рамках візиту голова Полтавської обласної ради П.В.Ворона провів у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради особистий прийом громадян. Під час прийому до Петра Васильовича звернулося 6 осіб, яких цікавило вирішення питань, що стосуються роботи правоохоронних органів, соціальних служб Комсомольська, ефективного функціонування екстреної та невідкладної медичної допомоги у місті, зміцнення державних інституцій. П.В.Ворона уважно вислухав кожного громадянина,  поставив звернення на контроль для відпрацювання у межах своїх повноважень.

 

На останок, гості завітали до Комсомольського яхт-клубу (ДЮСШ № 3), поцікавилися матеріально-технічною базою закладу, відзначили високий рівень підготовки вихованців, з’ясували перелік найактуальніших проблемних питань спорту в Комсомольську. С.А.Супрун розповів про роботу міської влади у напрямку будівництва в Комсомольську веслувального каналу міжнародного значення, зазначив перешкоди, які виникли в напрямку реалізації проекту.

 

П.В.Ворона висловив задоволення від побаченого, він зазначив, що Комсомольськ завжди йшов попереду розвитку ініціатив, один з перших реалізував проекти, що стосуються відкритості влади, розвитку сімейної медицини, охорони правопорядку в місті. Голова Полтавської обласної ради подякував міській владі та громаді за активну громадянську позицію щодо єдності та унітарності країни, відзначив суспільно-політичну стабільність у місті, пообіцяв практичну допомогу у вирішенні нагальних питань життєдіяльності Комсомольська. Петро Васильович переконався, що гірничодобувна галузь у Комсомольську має великі перспективи. Розвиток великого бізнесу дає багато переваг людям - нові робочі місця, стабільну заробітну плату, більш комфортні умови праці та відпочинку. Очільник делегації відзначив постійну активну громадську діяльність засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народного депутата України К.В.Жеваго та голови правління ВАТ «ПГЗК» В.В.Лотоуса: «Шаную патріотизм людей не на словах, а на ділі!»