ВІДБУЛоСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

22.05.2014, 15:37

22 травня у Полтавській ОДА відбулося спільне розширене засідання колегії обласної державної адміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, у якому взяв участь Комсомольський міський голова Сергій Супрун.

Порядком денним визначили 3 питання. Насамперед розглянули питання щодо підсумків роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2013/14 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2014/15 року. Начальник департаменту ЖКГ Полтавської ОДА Олександр Тонков відзвітував, що протягом опалювального сезону не належним чином була організована робота оперативно-чергових служб у нічний час у Машівському, Глобинському, Оржицькому районах. У той же час добре в цьому напрямку спрацювали в Гадяцькому, Карлівському, Козельщинському та Чутівському районах. Водночас особливих проблем, які б спричинили довготривалі незручності громадянам, не фіксують.

«Усі аварійні ситуації на системах тепло- та водопостачання ліквідовувалися оперативно протягом декількох годин. Не було жодного випадку щодо припинення надання послуг на тривалий час», – наголосив О.Тонков.

На колегії також привернули увагу до важливості реалізації державної політики, виконання урядо­вих доручень та вимог чин­ного законодавства у процесі створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями з метою реалізації положень Конвенції ООН про права інвалідів.

Як відзначила заступник голови обласного та міського комітету доступності, співголови фізкультурно-спортивного клубу «Віра» Ірина Твердохліб, питання доступності залишається нині актуальним, як ніколи. «Питання нині стосовно того потрібна чи не потрібна доступність не стоїть – усі розуміють однозначно – що вона потрібна»,– сказала І.Твердохліб.

 На колегії розглянули питання«Про готовність матеріально-технічної бази лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду в лісах області». Відзначалося, що у поточному році проведено 526 рейдів, у яких виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 21 особу. Ще цьогоріч у лісах підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства не допущено жодної пожежі. Також потрібно розширювати мережу нагляду за лісами за допомогою відеоспостереження, яка використовується на Полтавщині останні 5 років і добре себе зарекомендувала.

Підводячи риску зібранню голова обласної ради Петро Ворона актуалізував перед поважною аудиторією основоположні аспекти і перспективи Конституційної та, зокрема, адміністративно-територіальної реформ, децентралізації фінансів та зміцнення матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування, закликав представників громад активно долучитися до участі у Проекті DESPRO.

Також наголошено на нагальності внесення змін до відповідної цільової обласної програми з тим, аби максимально відремонтувати до початку навчального року покрівлі шкіл області.

Окремо Петро Ворона акцентував увагу присутніх керівників на потребі забезпечення кожним на дорученій ділянці бездоганного перебігу виборчого процесу, неприпустимості та аморальності будь-якого впливу або тиску на виборців та суб’єктів виборів Президента України.

 

За матеріалами http://np.pl.ua