РОЗШИРЕНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ НОВОГО ПРИЗОВУ ПОЛТАВЦІВ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

23.05.2014, 08:17

22 травня у приміщенні Полтавського обласного комісаріату відбулася розширена комісія з питань нового призову полтавців до лав Збройних сил України за участю секретаря Комсомольської міської ради Світлани Калашнік, військового комісара Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Едуарда Марченка.

У порівнянні з осіннім призовом 2013 року, який проходив під гаслом останнього призову на строкову військову службу, до лав ЗСУ планують набрати у 4 рази більше юнаків – 1700.

Як зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, новий весняно-літній відрізнятиметься від попереднього масовістю та жорсткою дисципліною.

«Відповідальним за призов у своєму районі є кожен голова РДА. Вони повинні забезпечити неухильність від призову. Ви хазяїни у своїх районах – вам і відповідати», – резюмував О.Пругло.

Цікаво, що цьогорічна призовна кампанія буде здійснена за екстериторіальним принципом, тобто в Полтавській області залишиться мінімальна кількість призовників. Переважна більшість з яких будуть спочатку відправлені до навчальних центрів та полігонів, а потім після завершення підготовки за фахом розподілені до військових. Навчальні центри та полігони  в основному розташовані в Чернігівській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Дніпропетровській та Житомирській областях.

Призовників розподілять по частинах у таких пропорціях: 949 чол. – до Сухопутних військ, 123 чол. – до високомобільних десантних військ, 100 – до військових частин Повітряних Сил, 68 чол. – до частин центрального підпорядкування, до Військово-морських Сил – 25 чол. До інших військових формувань направлять 435 юнаків, з них 380до Національної гвардії України та 55 до Державної служби спеціального транспорту.

Призов триватиме з 25 травня по 31 липня включно.