ВЛАДА І ГРОМАДА СПІВПРАЦЮЮТЬ

23.05.2014, 15:48

23 травня у малій залі виконкому міської ради відбулася зустріч влади із членами комітету органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21», які прийшли поділитися своїм баченням з приводу організації роботи у комітеті. На зустрічі були присутні міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Ю.М.Муха, начальник юридичного відділу виконкому О.П.Таран.

 

У ході обговорення ряду питань життєдіяльності мікрорайонів  Піддубне, Золотнище, Низи представники ОСН «Тріада-21» запропонували перенести засідання комітету, що було заплановане на 27 травня 2014 року, на більш пізній строк.

 

Міський голова зазначив, що протягом останніх років було проведено значну роботу в напрямку благоустрою мікрорайонів, але є і ряд проблемних питань, які потребують більш глибокого опрацювання. Влада відкрита для громади і завжди готова вислухати зауваження, пропозиції, підтримати конструктивний діалог. С.А.Супрун висловив бажання взяти участь у черговому звітному засіданні мешканців мікрорайонів  Піддубне, Золотнище, Низи, вніс пропозицію - включити до порядку денного зустрічі обговорення з населенням органу самоорганізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Сергій Андрійович аргументував своє прохання тим, що внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування передбачає широке обговорення їх з громадськістю з метою максимальної децентралізації влади. Члени комітету підтримали ініціативу очільника міста.