ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

28.05.2014, 10:06

Чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося 27 травня у малій залі виконкому.

 

Засідання традиційно розпочали з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська поінформувала присутніх про стан бібліотечного обслуговування населення міста, виділила ряд невирішених на сьогодні проблем. Ірина Іванівна зазначила, що бібліотеки Комунального закладу «Централізована бібліотечна система Комсомольської міської ради Полтавської області» є інформаційними та освітніми центрами для комсомольчан. Їх книжковий фонд складає 208987 примірників. Протягом звітного періоду бібліотеки обслужили 96798 читачів. З 2009 року в Комсомольську за сприяння відділу культури і туризму, Центру впровадження інформаційних технологій «Фобос» відвідувачам бібліотек надається послуга безкоштовного доступу до ресурсів Інтернет. У читальній залі публічної бібліотеки працюють 4 комп’ютери, відкрита зона Wi-Fi. За 2013 рік Інтернет-послугами скористалося 4000 осіб. Працівники бібліотек з метою покращення надання послуг проводять бліц-опитування, анкетування, акції, екскурсії, книжкові виставки. При бібліотеках працюють клуби за інтересами: «Зустріч», «Орхідея», «Чомучка», «Соціальна гра», оновлено бібліотечний сайт (www.library-public.narod.ru). Члени виконавчого комітету взяли інформацію до відома, висловили пропозиції щодо модернізації та оптимізації діяльності бібліотечної системи, залучення до співпраці активної молоді.

 

У ході засідання затверджено список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування на 2014 рік, Порядок розрахунку компенсаційних виплат за рахунок субвенції з державного бюджету підприємствам автомобільного транспорту м. Комсомольська за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

 

Члени виконавчого комітету опрацювали низку проектів рішень соціального характеру, що підготовлено службою у справах дітей.

 

Заслухавши доповідь військового комісара Комсомольсько-Козельщинського ОМВК, підполковника Е.М.Марченка про початок чергового призову у травні-липні 2014 року на строкову військову службу громадян України чоловічої статі 1996 року народження і старшого віку, які втратили право на відстрочку та підлягають призову на строкову військову службу весною 2014 року, затвердили основний та резервний склади міської призовної комісії призовної дільниці м. Комсомольська, склад комісії для обстеження сімейного стану призовників, які підлягають відстрочці від призову за сімейними обставинами, графік проведення засідань міської призовної комісії, медичних оглядів.

 

Василюк П.Б.директор департаменту ЖКГ прозвітував про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2013-2014 років, окреслив завдання з їх підготовки до наступного опалювального періоду. Члени виконкому взяли інформацію до відома, затвердили заходи з підготовки житлово-експлуатаційних і комунальних підприємств до роботи в опалювальний період 2014-2015 років, доручили керівникам підприємств забезпечити виконання намічених заходів з підготовки до нового опалювального сезону до 1 жовтня 2014 року.

 

Виконавчим комітетом внесено зміни до лімітів споживання енергоносіїв по Комунальному закладу «Централізована бібліотечна система Комсомольської міської ради Полтавської області».

 

У блоці питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів розглянули та взяли до відома інформацію директора КП «ВУВКГ» О.О.Пурика про коротко- та довготермінові заходи щодо подолання збитковості комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Комсомольської міської ради». Міський голова доручив директору КП «ВУВКГ» доопрацювати проект рішення, залучити до роботи фахівців департаменту економічного розвитку та ресурсів, департаменту житлово-комунального господарства.

 

Під час роботи засідання погодили облікову політику комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність», затвердили зміни до статуту загальноосвітніх шкіл міста, Комсомольського навчально-виховного центру, опрацювали ряд питань архітектури і містобудування, проекти рішень, підготовлені відділом приватизації та обліку комунального майна, житлового відділу.