ДОРОГІ ШКОЛЯРІ, ВИПУСКНИКИ, ВЧИТЕЛІ ТА БАТЬКИ!

30.05.2014, 08:08

Щиро вітаю вас зі Святом останнього шкільного дзвоника, який ознаменовує веселу пору канікул для школярів та відкриває дорогу в непізнаний світ самостійності та зрілості для випускників.

Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для 259 випускників нашого міста сьогоднішній день особливо радісний і пам'ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у нове, доросле та самостійне життя.

Сьогодні, дорогі випускники, можливо, як ніколи, ви відчуєте, що школа – це ваш рідний дім. І, як би не склалося життя, ви обов'язково згадуватиме своїх однокласників, школу, цю хвилюючу мить і вчителів, для яких цей дзвоник залишиться в серці разом із вами.

Від усього серця бажаю гарного й цікавого відпочинку учням молодших та середніх класів, учителям – життєвих сил і великого натхнення.

Нехай відлуння останнього дзвоника для вас, дорогі випускники, залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство, а обраний вами шлях у доросле життя буде сповнений тільки успіхами, добрими вчинками та яскравими подіями.

 

Міський голова Сергій Андрійович Супрун.