СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У КОМСОМОЛЬСЬКУ

30.05.2014, 16:37

Останній дзвінок прозвучав для 259 випускників-комсомольчан 30 травня на подвір’ях рідних шкіл. Для школярів це старт до відпочинку під час літніх канікул, а для колишніх одинадцятикласників – початок випробувань у зовнішньому незалежному оцінюванні, вибір майбутньої професійної стежини, крок вперед, який виводить із Країни Дитинства.

Щирими словами вітали майбутнє нашої країни почесні гості свята всього Комсомольська: міська влада, депутати Комсомольської міської ради, адміністрація ВАТ «Полтавський ГЗК», працівники відділу освіти й міського методичного кабінету.

До Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки і права завітали перший заступник міського голови Дмитро Геннадійович Биков і заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Микола Анатолійович Кладієв. Гімназистів із закінченням навчального року привітали начальник відділу фізичної культури і спорту Віктор Володимирович Подрезан і заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Сергійович Красуля. Секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік і директор з інформаційних технологій, автоматизації та зв’язку ВАТ «Полтавський ГЗК» Юрій Анатолійович Арсеньєв бажали успіхів на життєвій ниві школярам Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови.  Шкільну родину НВК ім.Л.І.Бугаєвської вітали заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева й директор з промислової безпеки ВАТ «Полтавський ГЗК» Ігор Михайлович Зінченко. До вихованців Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 з побажаннями свідомого вибору в житті й гарного змістовного відпочинку звернулися заступник міського голови Юрій Миколайович Муха й голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Вікторович Лотоус .

Міський голова Сергій Андрійович Супрун і перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Станіславович Іванов вітали школярство Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики. Звертаючись до учнів, педагогів і батьків Сергій Андрійович зауважив: «Це свято – завжди урочисте, радісне й водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих. По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас. Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, оглядах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року Комсомольськ був одним із найкращих. Ба­жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення! Тож вітаю усіх із Святом останнього дзвоника, із успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!»