СВЯТО ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ КОМСОМОЛЬЧАН

30.05.2014, 16:42

Вулиця Миру Комсомольська 30 травня розквітла від синіх і жовтих кульок. Це вихованці старших груп ДНЗ на чолі із начальником міського відділу освіти І.В.Шошиною, начальником відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезаном, заступником начальника управління охорони здоров’я В.О.Дудником, головним спеціалістом міського відділу освіти Л.П.Павленко, завідуючою міським методичним кабінетом Н.Г.Дробецькою та завідуючими ДНЗ оживили вулицю святковою ходою. 

Дітвора із прапірцями, квітами крокували головною вулицею міста до меморіалу «Вічний вогонь». У Міжнародний день захисту дітей дошкільнята поклали квіти в пам’ять про загиблих у роки війни.

У Палаці культури і творчості різнобарвну малечу вітали дитячі творчі колективи.

З привітанням з нагоди Міжнародного дня захисту дітей до вихованців дитячих закладів звернулися секретар Комсомольської міськради С.О.Калашнік, начальник міського відділу освіти І.В.Шошина, начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська, начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан.

Представник депутата Комсомольської міської ради Говоренка В.О. Яна Іващенко підвела підсумки міського конкурсу малюнків «Я люблю Україну» й нагородила переможців подарунками.