ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ 2014 РОКУ, ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ!

30.05.2014, 16:51

Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, у ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання й радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення школи. Ось і зараз прийшов час, коли єдина для 259 випускників нашого міста стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.

Дорогі випускники, уже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен із вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками шкіл міста Комсомольська, шкіл, які з честю виконали свою високу місію – долучили вас до джерел культури і духовності, збагатили скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказали на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищепили пагони історичної пам’яті та гордості за велич нашої країни.

Дорогі діти, шановні батьки! Дозвольте тепло й сердечно привітати вас із святом – врученням атестатів про повну загальну середню освіту. В добру путь юні друзі, бажаю вам успіхів, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!


Щасливої та щедрої долі у житті вам, дорогі випускники!


Міський голова С.А.Супрун.