ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР УЧНІВ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ

2.06.2014, 11:52

У виставковій залі бібліотеки для дітей відбувся випускний вечір учнів ПСМНЗ «Дитяча художня школа». Закінчили навчання вихованці класів педагогів О.П.Антипенко й З.С.Власенко.

Привітати майбутніх художників із завершенням навчання завітали перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська.

 

Дмитро Геннадійович Биков побажав успіхів юним обдаруванням, завжди використовувати в житті набуті знання і вміння й не полишати улюблену справу, працювати над вдосконаленням своїх навичок. Надія Дмитрівна Угнічева зичила успіхів у подальшому навчанні, не зупинятися на досягнутому, працювати над тим, щоб виставки робіт, які випускники представили в залі дитячої бібліотеки, були в майбутньому персональними, а імена сьогоднішніх учнів були відомі по всьому світу.

 

Директор дитячої художньої школи О.М.Чередніченко щирі слова подяки адресувала міській владі, Благодійному фонду «Полтавського ГЗК» за турботу про забезпечення комфортних умов навчання вихованців у закладі. Випускники дякували своїм наставникам за набуті вміння і знання, за атмосферу творчості, за турботу. Хвилюючими і глибокими були напутні вітання педагогів О.П.Антипенко й З.С.Власенко.

 

Святковий вечір супроводжували музичні вітання вихованців ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Сергія та Івана Шавлаїв, викладач П.З.Шевченко, концертмейстер Л.М.Вергелесова.