У КОМСОМОЛЬСЬКУ ПРОЛУНАЛИ ОСТАННІ АКОРДИ ШКІЛЬНОГО ВАЛЬСУ

2.06.2014, 15:48

Позаду чудові шкільні дні. Закінчилися уроки, весело й дзвінко пролунав останній дзвоник по школах Комсомольська. Тепер і вони стануть теплими спогадами безтурботного дитинства. Настала довгоочікувана пора для кожного школяра – випускний вечір! 

31 травня в останній день весни велику залу Палацу культури та творчості прикрасили своєю присутністю святково вбрані одинадцятикласники, усміхнені та щасливі вчителі, батьки, родичі, близькі друзі та просто городяни, які завітали сьогодні привітати випускників Комсомольська зі святом закінчення школи. 

Розділити радість перемог та учнівських досягнень прийшли і почесні гості: міський голова С.А.Супрун, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, заступник міського голови Ю.М.Муха, начальник відділу освіти І.В.Шошина, головний спеціаліст відділу освіти П.І.Хохуля.  

У фойє Палацу культури та творчості гостей зустрічав муніципальний духовий оркестр. За доброю традицією юні дівчата й хлопці виконали прощальний шкільний вальс. 

Міський голова першим привітав молодь зі святом вручення атестатів про повну загальну середню освіту. С.А.Супрун зичив молодим людям з тисячі доріг знайти свою, пам’ятати завжди напутні слова своїх педагогів, батьків, які віддали частинку серця й душі, вказали на високі горизонти свідомості й сумління, збагатили скарбами знань та прищепили високі ідеали, вміння та любов до Вітчизни. «Україна сьогодні переживає непрості часи. Зовнішня агресія стала тим чинником, який об’єднав українців. Тож пам’ятайте, що ми – унікальна нація, яка зберігає й шанує етнічні цінності, духовну культуру. Саме тому ніякі вороги не зможуть перемогти нашу державу», - підкреслив у своїй промові очільник міста.   

 

З вітальним словом до педагогічного колективу, громадськості та випускників звернувся голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, від щирого серця побажав не розгубити в дорослому житті оптимізм, завзятість, любов і турботу наставників, прагнення до навчання. Віктор Вікторович наголосив: «Я бажаю вам удачі, але пам’ятайте, що вона приходить лише до тих, хто до неї наполегливо прагне та гідний її». 

 

Приєдналася до щирих привітань з нагоди завершення загальної середньої освіти начальник відділу освіти І.В.Шошина, подякувала вчителям та батькам за наполегливу спільну роботу в напрямку виховання молодого покоління, побажала своїм вихованцям добра, злагоди, міцного здоров’я, здійснення мрій та задумів, благословила їх на самостійне доросле життя.

Багатим був цей вечір на вітання й побажання. З хвилюванням і трепетом у душі вслухалася юнь у напутні слова вчителів та батьків.

Надали слово і випускникам. Гарячі слова любові та вдячності вони присвятили дорогим і любим, найкращим у світі вчителям, дякували їм за нелегку щоденну працю й отримані міцні знання. У цей урочистий для них день діти також вітали своїх рідних батьків за любов і ласку, розуміння, турботу, підтримку, обіцяли пам’ятати їх слова, поради, настанови, любити й шанувати все своє життя.

Травневі грозові дощі потужною силою стихії відзначили Комсомольськ гучним вітальним словом. У зв’язку із сильною зливою випускники Комсомольської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки і права, НВК ім. Л.І.Бугаєвської не змогли дістатися місця загальних зборів. Але погодні негаразди звісно не затьмаоили святкового настрою учнів. Привітати юнь зі святом випуску завітали у школи секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева. Представники міської влади вручили випускникам заслужені відзнаки, побажали їм здоров’я, успіхів, світлої життєвої дороги, здійснення запланованого, чудового святкового настрою, висловили сподівання на повернення молоді у Комсомольськ після навчання у вишу.

У 2014 році в Комсомольській міській раді закінчили школу 259 одинадцятикласників. Кращим з кращих вручили золоті та срібні медалі. Цього року в Комсомольську їх було 51.

Випускники разом із батьками та вчителями зустріли червневий світанок. Попереду на них чекають випробування дорослого життя, чергові перемоги, нові вірні друзі, мудрі наставники. Нехай щасливим буде для них шлях самостійного життя, нехай через нього пронесуть вони пам’ять про школу й місто, як про свою рідну домівку.

 

Шановні випускники, успіхів вам та щасливої світлої долі!