АПАРАТНА НАРАДА

2.06.2014, 17:01

У понеділок 2 червня апаратну нараду у виконавчому комітеті міської ради провів перший заступник міського голови Д.Г.Биков, який перш за все представив присутнім нового начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області - підполковника міліції Зеленського Володимира Петровича, висловив надію на плідну співпрацю, побажав успіхів у роботі.

 

Дмитро Геннадійович озвучив результати позачергових виборів Президента України по місту. За результатами виборів 53,75% комсомольчан віддали свій голос за П.О.Порошенка, 12,7% - за С.Л.Тігіпка, 8,6% - за Ю.В.Тимошенко, 3,77% - за О.В.Ляшка, 3,59% – за М.М.Добкіна, 3,57% - за А.С.Гриценка, 3,38% - за В.З.Рабіновича, усі останні кандидати набрали менше ніж 3% голосів.

 

У зв’язку із погіршенням суспільно-політичної ситуації на сході країни чисельність переселенців із Донеччини та Луганщини зростає, прибули також біженці й до Комсомольська. Д.Г.Биков звернувся до заступника міського голови Н.Д.Угнічевої з проханням активізувати роботу відповідних служб у напрямку забезпечення переселенців необхідними соціальними послугами, надання можливості працевлаштування.

 

Перший заступник міського голови повідомив присутнім приємну новину – незважаючи на складну економічну ситуацію в країні Уряд забезпечив проходження через управління Державної казначейської служби України кошти у розмірі 5,5 млн. грн., завдяки яким було здійснено оплату платіжних доручень розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, більша частина яких направлена на погашення кредиторської заборгованості, що виникла на 01.01.2014 року. Є надія на завершення у Комсомольську ряду робіт з капітальних ремонтів, реконструкції, придбання обладнання.

 

Начальник відділу благоустрою та житла департаменту житлово-комунального господарства В.І.Гирявець доповів, що ямковий ремонт доріг у Комсомольську продовжується, але виконання робіт затримується у зв’язку з погодними умовами.

 

Начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак поінформував першого заступника про ступінь готовності до роботи реанімаційного відділення Комсомольської міської лікарні, кадрові проблеми.

 

За словами військового комісара Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковника Е.М.Марченка у Комсомольську продовжується часткова мобілізація ресурсів, паралельно здійснюється призов на строкову воєнну службу.

 

За вихідні декілька мешканців Комсомольська звернулися до міської влади із проханням вирішити проблему зсувів на об’єкті будівництва нового торгівельного центру в районі будинку № 74 по вул. Леніна. Після інтенсивних зливових дощів дорогу біля котловану сильно пошкоджено. З серпня 2013 року влада неодноразово зверталася до органів Державного архітектурно-будівельного контролю, але отримані від інспекції відповіді не задовольняють ні мешканців міста, ні органи виконавчої влади. У зв’язку із погіршенням ситуації перший заступник міського голови призначив на 2 червня проведення виїзного засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Територіальна громада Комсомольська здійснює активну підтримку військ Збройних сил України. За результатами загальноміської добровільної благодійної акції, оголошеної міським головою С.А.Супруном,  комсомольчанам вдалося зібрати для підшефного фрегата «Гетьман Сагайдачний» близько 69,0 тис. грн. Участь в акції взяли підприємства міста, громадські організації, бюджетні заклади, установи, організації, просто городяни. Основним бюджетоутворюючим підприємством Комсомольська ВАТ «Полтавський ГЗК» на потреби корабля Військово-Морських сил України перераховано майже 48,0 тис. грн.  Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» виділено 64,0 тис. грн. на забезпечення військової частини м. Кременчука. Дмитро Геннадійович зазначив, що, зважаючи на сьогоднішню складну ситуацію в країні, доцільно продовжити підтримку військових і надалі.

 

За сприяння народного депутата України К.В.Жеваго до початку літнього оздоровчого періоду в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» вдалося вчасно завершити ремонт 4-го спального корпусу оздоровчого табору, укомплектувати його новими меблями, сучасною технікою та сантехнікою. Спонсорська допомога Благодійного фонду склала 4,5 млн. грн. Урочисте відкриття дитячого оздоровчого сезону «Літо-2014» у ДСОЦ «Горизонт» відбудеться 4 червня за участю голови Полтавської облдержадміністрації В.М.Бугайчука.

 

Д.Г.Биков повідомив, що невдовзі за рахунок коштів Благодійного фонду буде завершено заплановане утеплення стін останнього з дитячих садочків міста - ДНЗ «Росинка». Робота з тепломодернізації бюджетних закладів буде продовжена й у поточному році.

 

У ході наради перший заступник міського голови відзначив досягнення комсомольчан у галузях освіти та спорту. У 2014 році міські загальноосвітні заклади виховали 51-го медаліста. Футбольна команда «Гірник-Спорт» вийшла у першу Лігу, обігравши з рахунком 3:0 білоцерківський «Арсенал-Київщина». Прекрасний результат показав наш земляк майстер спорту міжнародного класу з тріатлону Іван Іванов на етапі Кубку світу. Досягнутий результат не тільки покращив особистий рейтинг спортсмена, а й наблизив його до участі в Олімпійських іграх.

 

За інформацією начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області В.П.Зеленського за звітний період зареєстровано 13 кримінальних проваджень, 40% з яких розкрито.

 

Начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов прозвітував, що якість питної води у місті відповідає санітарно-гігієнічним і протиепідемічним показникам.

 

Перший заступник міського голови також розглянув хід виконання протокольних доручень, даних керівникам структурних підрозділів за наслідками проведення попередньої апаратної наради.

 

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева нагадала присутнім, що чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 24 червня, сесія Комсомольської міської ради – 25.06.2014.