Тренінг для посадовців місцевого самоврядування

3.06.2014, 15:43

3 червня заступник міського голови Юрій Муха відвідав у м. Полтаві тренінг для представників органів місцевого самоврядування на тему: «Реформи з децентралізації».

 

Захід організовано в рамках інформаційно-просвітницької кампанії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO спільно з Асоціацією малих міст України та Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад.

 

На тренінг запрошено представників органів місцевого самоврядування Полтавської, Сумської та Харківської областей, зокрема голів міських, сільських та селищних рад.

 

Гостей у Полтаві зустрічали голова обласної ради Петро Ворона, голова Асоціації малих міст України Павло Козирєв, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Вадим Івченко.

 

Учасники тренінгу заслухали доповідь радника Віце-прем’єр-міністра регіонального розвитку України Анатолія Ткачука про зміст та етапи реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади розповів.

 

Голова обласної ради Петро Ворона зазначив, що реформування слід починати насамперед з децентралізації влади.

 

В свою чергу Вадим Івченко зауважив, що якість реформи в нашій державі буде залежити насамперед від представників місцевого самоврядування.

 

У ході роботи присутні обмінялися думками та пропозиціями та поставили питання тренерам.

 

За матеріалами http://np.pl.ua