ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ ТЕБ та НС

3.06.2014, 16:45

02 червня 2014 року відбулося виїзне засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови комісії, першого заступника міського голови Д.Г.Бикова. Місце проведення – біля котловану в районі будинків №74 і 78 по вулиці Леніна, яке виділено для побудови торгового центру.

Днями до міської влади звернулися мешканці Комсомольська із проханням вирішити проблему зсувів боків котловану. На місці було встановлено, що після інтенсивних зливових дощів дорогу й тротуар біля котловану під будівництво торгівельного центру пошкоджено, оголено комунікації. На зустрічі були Т.М.Підуст, представник ФО-П Сорока І.А. і ТОВ «Медуза-М», і В.В.Іванов, представник підрядної організації – відповідальний за виконання робіт інженер-будівельник ПП «Арка».

Представники підприємств-орендарів запевнили, що похилі боки котловану буде укріплено й вирівняно верхню бровку укосу з боку будинку №74 по вулиці Леніна до кінця тижня. Члени комісії запропонували упорядковувати ливневі відводи. З боку вулиці Леніна і будинку №78 котлован також потребує укріплення.

Міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій продовжила свою роботу 03 червня із залученням представників громадськості від мешканців будинків № 74 і 78 по вулиці Леніна.  

Директор КП «ВУВКГ» О.О.Пурик акцентував увагу членів комісії на тому, що поза межами будмайданчика близько проходять мережі каналізації, поворотний колодязь від житлового будинку №74 знаходиться в зоні зсувів. Тому укріплення боків котловану необхідно проводити піском і землею, щоб мати в подальшому можливість належним чином обслуговувати каналізаційні мережі. 

Управління архітектури і містобудування спільно з КП «Архітектура і кадастр» здійснило зйомку фактичного використання земельної ділянки ФО-П  Сорока І.А. і ТОВ «Медуза-М»  у  районі  житлового  будинку  №74 і 78  по  вулиці Леніна. 

Під час засідання голова комісії Д.Г.Биков протокольно дав доручення головному державному інспектору м.Комсомольська Південного інспекторського відділу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Полтавській області Єргалєєвій С.Я. посилити контроль за ходом ведення будівельно-монтажних робіт, зовнішнім виглядом будівельного майданчика об’єкту ФО-П Сорока І.А. і ТОВ «Медуза-М»; провести заходи щодо упорядкування меж будівельного майданчика відповідно до затвердженої проектної документації. Також інженерним службам міста, КП «ВУВКГ», Укртелеком, КП «Міськсвітло», «Кременчукгаз» доручено здійснювати контроль за виконанням робіт для збереження існуючих інженерних мереж. Начальнику відділу благоустрою та житла ДЖКГ Гирявцю В.І., директору КЖЕП №5 Н.Б.Туменко необхідно проводити моніторинг будівельного майданчика і прилеглої території під час проведення відновлювальних робіт і приведення до вимог проектної документації.