Робоча нарада з питань співпраці з ТОВ «ЄГЗК»

4.06.2014, 15:36

У виконавчому комітеті Комсомольської міської ради відбулася робоча нарада з питань технічного обслуговування новозбудованих каналізаційних мереж ТОВ «Єристівський ГЗК» комунальним підприємством «ВУВКГ» та укладання договору про співпрацю.

Захід пройшов за участі першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, директора КП «ВУВКГ» О.О.Пурика, начальника відділу водо- теплопостачання, транспорту, зв’язку та енергетики ДЖКГ Ж.Г.Неклюдової, представників ТОВ «Єристівський ГЗК»: начальника виробничого відділу Управління з капітального будівництва Ю.Д.Шкіндера, заступника головного юрисконсульта М.В.Байдака, заступника головного енергетика В.М.Лихожона.

У ході наради розглядалися питання умов укладання договору. Перед КП «ВУВКГ» постали завдання визначитися з витратами на обслуговування й експлуатацію мереж і насосних станцій, запропонувати економічно обґрунтовані тарифи на поточне утримання й обслуговування каналізаційних мереж. На розгляд спеціалістів КП «ВУВКГ» було подано перелік обладнання для обслуговування, план виконання робіт на 2014 рік.

Як зазначив Д.Г.Биков: «Немає потреби ТОВ «Єристівський ГЗК» створювати окремі підрозділи для обслуговування каналізаційних мереж, адже їх завдання – добувати руду й виробляти концентрат. Тому є взаємна зацікавленість КП «ВУВКГ» і ТОВ «ЄГЗК» у співпраці в даному напрямку».

За результатами роботи з технічною документацією працівників ВУВКГ наступне засідання відбудеться 10 червня.