Дитячий оздоровчий сезон «Літо-2014» відкрито!

5.06.2014, 13:18

Дитячий оздоровчий сезон «Літо-2014» у ДСОЦ «Горизонт» урочисто відкрито! Почесними гостями святкового дійства були голова Полтавської обласної державної адміністрації В.М.Бугайчук, заступник голови Полтавської ОДА – керівник апарату облдержадміністрації Р.О.Чабановський, начальник відділу у справах сім’ї і молоді ПОДА Н.А.Шкоденко, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступники міського голови Ю.М.Муха й Н.Д.Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї і молоді Т.В.Оробченко, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» О.П.Бойченко, голова профспілки ВАТ «Полтавський ГЗК» С.О.Афонін.

Директор ДСОЦ «Горизонт» Н.В.Мартинович провела екскурсію територією оздоровчого центру, під час якої оглянули тренажерний кабінет, кімнати гігієни, перший, третій і четвертий корпуси, медичний кабінет, площадку сонячних батарей. Наталія Вікторівна розповіла про проведені ремонтні роботи, про придбані меблі й обладнання.

Міська влада, керівництво ВАТ «Полтавський ГЗК» в особі  голови правління комбінату, депутата обласної ради В.В.Лотоуса, Благодійний фонд «Полтавського ГЗК», засновником якого є народний депутат К.В.Жеваго та В.В.Лотоус, доклали чимало зусиль, аби діти мали сьогодні всі можливості для комфортного відпочинку та розвитку. Цьогоріч для проведення заходів щодо підготовки центру до літнього сезону міською радою було виділено 300 тис. грн., Благодійним фондом «Полтавського ГЗК» лише на реконструкцію четвертого корпусу близько 5 млн. грн. За останні три роки на реконструкцію та модернізацію ДСОЦ для створення сучасних умов для відпочинку дітей ПГЗКа спрямував близько 25 млн. грн.

Голова ПОДА Віктор Бугайчук був приємно вражений і дуже задоволений від екскурсії центром. Віктор Михайлович сказав: «Це справжній європейський рівень. Хотілося б мати таких таборів відпочинку в області якомога більше. Недаремно ви обрали Костянтина Жеваго народним депутатом. Він справами доводить, як слід дбати про працівників та їх дітей, багато інвестує в майбутнє нашої країни – підростаюче покоління. Особливо радує те, що в таборі відпочиватиме 25-30% дітей із малозабезпечених родин. Ви є лідерами, прикладом для інших».

Святкова частина відбувалася в актовій залі «Горизонту», де щиросердно та  емоційно-піднесено  вітали дітвору зі святом відкриття оздоровчого сезону

голова Полтавської облдержадміністрації В.М.Бугайчук, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» О.П.Бойченко. Виступаючі зичили дітям цікавого відпочинку, гарного спілкування, щирих друзів, міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій.

До привітань приєдналися дитячі творчі колективи Палацу культури і творчості, виступи яких горизонтівці приймали бурхливими оплесками. Завершилося святкове дійство гомінкою дискотекою і яскравим феєрверком.