ПЕРШОЧЕРГОВІ ПРОЕКТИ У КОМСОМОЛЬСЬКУ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО

11.06.2014, 16:24

Сьогодні зранку у виконкомі Комсомольської міської ради перший заступник міського голови Д.Г.Биков провів з керівниками управління по інвестиціях та будівництву, департаменту житлово-комунального господарства робочу нараду щодо виконання бюджету розвитку 2014 року. Участь у нараді взяли начальник управління по інвестиціях та будівництву О.М.Кравченко, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства А.М.Овчаренко, начальник відділу благоустрою та житла В.І.Гирявець.

 

Протягом останніх 9 місяців через затримку органами Державної казначейської служби оплат з міського бюджету була відсутня можливість розрахуватися з підрядниками за виконані роботи та завершити реалізацію цілої низки важливих міських проектів, ступінь готовності більшості з яких склав на сьогодні 80%-90%.

 

Станом на 01.06.2014 року кредиторська заборгованість бюджетних організацій, установ та закладів міста склала 8 млн. грн., у тому числі по спеціальному фонду – 6,4 млн. грн. (капітальні видатки), з них 6,3 млн. грн. -  просрочена кредиторська заборгованість.

 

Наприкінці травня через управління Державної казначейської служби України здійснено оплату платіжних доручень розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на суму близько 3,5 млн. грн., які направлено на погашення поточної кредиторської заборгованості та заборгованості, що виникла станом на 01.01.2014 року. У зв’язку із цим виникла потреба переглянути на місцевому рівні перелік робіт з капітального будівництва, запланованих владою до виконання у 2014 році.

 

Присутні на нараді обговорили реальний стан справ стосовно реалізації проектів у Комсомольську на сьогоднішній день, проаналізували стан використання коштів бюджету розвитку та екологічного фонду, визначили пріоритетні проекти, які слід впроваджувати у місті в першу чергу, встановили графіки виконання робіт, обраних проектів, визначили перелік об’єктів, реалізацію яких доведеться перенести на 2015 рік.