ДОПОМОГА БІЖЕНЦЯМ

11.06.2014, 16:26

У зв’язку із напруженою суспільно-політичною ситуацією на сході країни до Комсомольська на тимчасове проживання прибувають громадяни з Донбасу.

 

На  сьогоднішній день за допомогою до міської влади звернулося вже 5 сімей зі сходу. З метою налагодження роботи в напрямку надання допомоги біженцям 11 червня у виконкомі Комсомольської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова відбулася робоча нарада.

 

На нараді були присутні секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк, начальник управління праці та соціального захисту населення С.П.Чернявська, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення І.В.Дерев’ягіна, начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна, начальник житлового відділу І.О.Киричок, директор КП «Міськсвітло» В.В.Михайлик, в.о. директора КП готелю «Славутич» В.В.Пучков, адміністратор готелю «Славутич» С.П.Семерич.

 

У ході наради присутні розглянули питання забезпечення переселенців тимчасовим житлом та працевлаштування. Обговорили ряд нагальних організаційних та фінансових питань щодо покращення матеріально-технічного стану КП готель «Славутич», що дозволить прийняти у Комсомольську громадян, які вимушені змінити місце проживання, на відповідному рівні.

 

За результатами наради перший заступник міського голови Д.Г.Биков дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів та комунальних підприємств міста.