ВИСОКІ СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ КОМСОМОЛЬЧАН

12.06.2014, 08:47

Днями наш земляк, комсомольчанин, спортсмен-дзюдоіст Андрій Бурдун повернувся з черговою значною перемогою з Мадриду, де проходив чемпіонат Іспанії з дзюдо в ІІ професійній лізі.  Перший заступник міського голови Д.Г.Биков привітав спортсмена.

 

Андрій Бурдун – заслужений майстер спорту, чемпіон Європи (U17) серед кадетів у ваговій категорії 55 кг(2005 рік, Зальцбург (Австрія), бронзовий призер Кубка Європи U20(2008 рік, Пакше (Угорщина), срібний призер Чемпіонату України (2011 рік), бронзовий призер Чемпіонату України (2010 рік), член збірної команди України з дзюдо. У місті його визнано лідером Комсомольської федерації дзюдо.

 

Андрій Бурдун виступив у Мадриді в якості легіонера у складі клубу з дзюдо «Жирона» у ваговій категорії 66 кг. Усього у змаганнях взяли участь 12 клубів. Три виходи Андрія на татамі – три перемоги. Український легіонер допоміг іспанському клубу здобути титул чемпіона країни в ІІ лізі з дзюдо та підняти «Жирону» в І лігу (найвищий рівень в професійному дзюдо).

 

Змагання в Іспанії стали для нього черговою сходинкою у професійній спортивній кар’єрі. Спортсмен зазначив, що поєдинки такого рівня дозволяють відпрацювати техніку дзюдо, набути досвід міжнародного рівня, більш досконало розвивають професійні навички.

 

З 1 червня Андрій Бурдун вступив до олімпійського циклу, претендує на місце в основному складі збірної України, що захищатиме спортивну честь України в Бразилії у 2016 році.

 

Вітаємо Андрія з черговою перемогою, бажаємо здоров’я, високих досягнень, здорової конкуренції. Зичимо нашому земляку успіхів, з нетерпінням чекатимемо на нові високі спортивні перемоги.

 

21-22 червня в Будапешті (Угорщина) Андрій візьме участь у етапі Ґран-прі з дзюдо, пряму трансляцію якого можна подивитися на www.ippon.tv. Підтримаймо нашого земляка!