МІСЬКА ВЛАДА ПРИВІТАЛА МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗІ СВЯТОМ

13.06.2014, 08:30

Традиційно в середині червня працівники системи охорони здоров’я відзначають День медичного працівника. Це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею приходять до нас на допомогу в найскрутніший час. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною, бо кожен розуміє - здоров’я людей залежить від якісного лікування.

 

12 червня в малій залі Палацу культури та творчості відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника та десятирічного ювілею Медичного центру ПМСД. У заході взяли участь почесні гості: перший заступник міського голови Д.Г.Биков, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік.

 

Дмитро Геннадійович привітав медичних працівників зі святом, побажав натхнення, сумління та оптимізму. У привітальному слові перший заступник міського голови зазначив, що модернізація галузі охорони здоров'я потребує значних зусиль. Нещодавно за кошти державного бюджету поповнено матеріально-технічну базу медичної сфери Комсомольська двома новими машинами швидкої медичної допомоги європейського класу. Багато в напрямку покращення стану оснащення медичних закладів зроблено Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». За словами Д.Г.Бикова, у 2014 році за фінансової підтримки народного депутата України К.В.Жеваго на систему охорони здоров’я Комсомольська буде витрачено близько 1 млн. грн.

 

За багаторічну сумлінну працю, високе служіння принципам добра і милосердя, постійну готовність прийти на допомогу в тяжкі моменти життя людини та з нагоди професійного свята представники міської влади вручили кращим медичним працівникам Подяки міського голови С.А.Супруна, квіти, подарунки.

 

З нагоди 10-річчя Медичного центру ПМСД народний депутат України Костянтин Валентинович Жеваго подарував ювілярам два сучасних ноутбука.

 

З вітальною промовою також виступили начальник Пенсійного фонду України в Комсомольську С.Г.Нестеренко, начальник управління Державної казначейської служби України в м. Комсомольську В.І.Забело, в.о. директора департаменту житлово-клмунального господарства А.М.Овчаренко, начальник міського відділу освіти І.В.Шошина, комерційний директор НВП «ФЕРОЛІТ» А.Б.Войтюк. На адресу лікарів пролунали теплі слова подяки за надану вчасно допомогу, врятовані здоров'я та життя, тісну співпрацю та взаєморозуміння.  

 

Святкування продовжилося концертом, який організовано силами творчих колективів Палацу культури та творчості, територіального центру соціального обслуговування «Калина».