ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

13.06.2014, 08:49

На засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, яка відбулася 12 червня в малій залі виконкому Комсомольської міської ради за головування першого заступника міського голови Дмитра Бикова, розглядалися питання про стан утримання джерел протипожежного водопостачання та обладнання пірсів для забору води; про стан та заходи щодо зменшення розповсюдження рослин, які викликають серйозні алергічні реакції у населення міста; про стан забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей та протипожежного захисту будівель підвищеної поверховості.

Директор КП «ВУВКГ» Олексій Пурик доповів, що станом на 01.06.2014р. пожежних гідрантів, розташованих по вулицях міста, 148 шт. Співробітниками ДПРЧ-17 УДСНС України у Полтавській області було проведено планову перевірку пожежних гідрантів міста, у ході якої виявлено 14 несправних (9,5%). Усі зауваження та недоліки усунені, виконаний ремонт чотирьох гідрантів.

Ілля Бірюков, завідувач сектору екології та озеленення міста департаменту ЖКГ, наголосив, що у 2014 році за рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища передбачено 72 895 грн. на видалення амброзії. Зазначені роботи заплановано проводити починаючи з липня по серпень. Комунальним підприємством «Озеленення» заплановано обробку гербіцидами системного типу паростків амброзії в липні, серпні та вересні з метою знищення бур’яну.

Дмитро Биков, голова міської комісії з питань ТЕБ та НС, доручив сектору екології та озеленення міста департаменту ЖКГ проконтролювати укладання угод КП «Озеленення» із закупівлі гербіцидів.

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак проаналізував рівень захворюваності населення м.Комсомольська на бронхообструктивні та алергічні захворювання. Наголосив, що робота щодо профілактики та лікування масових бронхолегеневих і алергічних захворювань проводиться за наступними напрямками: лікуванні та профілактика загострень хронічних захворювань, раннє виявлення та лікування хворих з алергічними та бронхообструктивними захворюваннями, санітарно-освітня робота серед населення, забезпечення постійного моніторингу за станом захворюваності населення міста на бронхообструктивні та алергічні захворювання. Навів цифрові дані щодо кількості населення, що перебуває під диспансерним наглядом, вперше взятих під нагляд алерголога протягом 2013 року. Зазначив, що під наглядом у відділенні знаходиться 2593 дорослих, 523 дитини, 191 підліток з алергічними та бронхообструктивними захворюваннями. Начальник управління охорони здоров’я окреслив ряд заходів, які необхідно проводити вже сьогодні.

Головний спеціаліст відділу благоустрою та житла Юрій Нестеров доповів про стан пожежної безпеки будівель підвищеної поверховості м.Комсомольська – будинки по вулиці Конституції №18 і №22.

Особливу увагу члени міської комісії звернули на стан протипожежної системи будинку №22, який знаходиться на балансі ОСББ «Стимул».

Голова міської комісії з питань ТЕБ та НС Дмитро Биков дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів щодо вирішення питання вводу в експлуатацію автоматичної установки пожежної сигналізації та системи автоматичної установки димовидалення, про спостереження за допомогою пульта спостереження за станом цих установок.