ЗАСІДАННЯ З НАДАННЯ ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПЕРЕСЕЛЯЮТЬСЯ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

13.06.2014, 16:56

13 червня в стінах виконкому Комсомольської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова відбулося чергове засідання з надання допомоги громадянам, які переселяються з Донецької та Луганської областей. На заході були присутні секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Ю.М.Муха, начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення І.В.Дерев’ягіна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення О.І.Котенко, начальник житлового відділу І.О.Киричок, начальник відділу кадрового забезпечення Г.І.Кириченко, начальник відділу благоустрою та житла департаменту житлово-комунального господарства В.І.Гирявець, в.о. директора КП готель «Славутич» В.В.Пучков, головний спеціаліст юридичного відділу І.В.Чернявський, представник Комсомольського міського відділу Управління МНС України в Полтавській області.

 

Відповідно до порядку денного підняли низку актуальних питань: Як краще забезпечити переселенцівсамим необхідним: житлом та роботою? Чи здатні заклади освіти Комсомольська прийняти дітей з Донецької та Луганської областей? Яким чином забезпечити цих людей соціальними гарантіями?

 

У ході роботи відпрацювали та узгодили механізм надання допомоги людям, що вимушені переїхати зі східних регіонів України, склад Координаційного центру по роботі з переселенцями, розподілили функціональні обов’язки серед структурних підрозділів міської ради та служб міста.

 

Присутні обговорили проект Міської Комплексної програми  підтримки громадян, які переселяються з АР Крим, м. Севастополя, Луганської та Донецької областей, внесли ряд  важливих коректив. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков доручив заступнику начальника управління праці та соціального захисту населення І.В.Дерев’ягіній доопрацювати Програму та винести проект рішення на розгляд депутатів міської ради.

 

Також спланували орієнтовні фінансові витрати з міського бюджету, які необхідно спрямувати на вирішення нагальних проблем, для належного влаштування переселенців, які звертаються по допомогу.

 

У питанні вирішення фінансових проблем, що виникли у зв’язку із потребою прийняти переселенців з Донецької та Луганської областей, міська влада розраховує також на сприяння керівництва Полтавської облдержадміністрації, благодійну допомогу спонсорів, активну громадянську позицію комсомольчан.