УВАГА

18.06.2014, 12:00

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

м. Комсомольська!!! 

 

Уже третій місяць поспіль Український народ мужньо протистоїть зовнішній агресії Російської Федерації. На передовій – солдати, сержанти, офіцери Збройних сил України, які героїчно захищають територіальну цілісність та недоторканість кордонів нашої держави.

Мільйони українців у всьому світі відгукнулися на заклик українського Уряду об'єднати свої зусилля, щоб допомогти своїй армії.

У рамках всенародної підтримки українського війська з 21 травня 2014 року Ощадбанк розпочав продаж казначейських зобов’язань «Військові».

Це патріотичний проект, покликаний залучити додаткові 100 мільйонів гривень на допомогу  нашим військовим, які перебувають на передовій антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Переконані, що для тих, хто хоче підтримати нашу армію, прибуток не є основним критерієм купівлі «Військових» казначейських зобов’язань, адже захист країни та збереження її для майбутніх поколінь – це не бізнес, не інвестиція в цінні папери, а безцінний вклад у майбутнє, справа кожного з нас.

Закликаємо Вас, як патріотів України зробити внесок у зміцнення боєздатності Збройних Сил України – придбати казначейські зобов’язання «Військові».

Тим самим Ви вкотре підтвердите свою щиру державницьку позицію та покажете приклад для наслідування мільйонам громадян України.

Казначейські зобов’язання «Військові» можна придбати у відділеннях АТ «Ощадбанк» у всіх областях України.

Перелік відділень – на сайтах банку www.oschadnybank.com та Міністерства фінансів www.minfin.gov.ua. Детальнішу інформацію можна отримати за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або (044) 363-01-33.

Розраховуємо на Вашу особисту участь в ім'я України та її майбутнього.

 

З питань придбання звертайтесь:

 

 

АДРЕСА ВІДДІЛЕНЬ:

м. Комсомольськ , вул. Леніна 54, Леніна б.37

с. Дмитрівка вул. Піонерська (відділенняАТ «Ощадбанк»)

тел. (05348) 2-50-15-керуючий

  (05348) 2-56-54- заступник керуючого

 

З повагою

Керуючий ТВБВ №10016/068

філії – Полтавське обласне управління В.О. Чебикіна