22 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ СКОРБОТИ ТА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

20.06.2014, 13:26

Шановні комсомольчани!

73 роки з дня  початку Великої Вітчизняної війни – це трагічна дата у нашій історії. Все, що пов’язане з цією страшною війною, навіки викарбовано в історичній та генетичній пам’яті народу, тому ми згадуємо людей, які у грізні  роки виявили мужність та відвагу в битві з ворогом.

22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.
Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, що здолали фашизм, вдовам, дітям війни – священний обов’язок всіх цивілізованих людей незалежно від їх політичних уподобань.

Для українського народу війна була тотальною. Кожна родина і кожна людина, незалежно  від віку, статі й соціального стану, були втягнуті в надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України  була одним із вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

Ми схиляємо голови в скорботі за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни, але й сьогодні на території України у 21 столітті гримлять вибухи від снарядів, гинуть мирні жителі, військовослужбовці, в унісон з молитвою до Всевишнього про мир б’ються серця матерів.

«Ніхто не забутий, ніщо не забуто!» – головний рефрен відзначення цього трагічного, «зі сльозами  на очах» дня.

Тож згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у Великій Вітчизняній війні, за здобуття миру й територіальної цілісності України сьогодні.

Слава їм, вічна і світла пам'ять!

 

 

Міський голова Сергій Супрун.