ПРИКЛАД БЕЗЗАВІТНОЇ ЛЮБОВІ ДО ВІТЧИЗНИ ЖИВЕ У ВДЯЧНІЙ ПАМ'ЯТІ ЛЮДЕЙ

23.06.2014, 11:22

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни  в Україні відзначається щорічно 22 червня, у день, коли німецька армія вторглася на територію УРСР та розпочалася  війна, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника (всього ж загинуло понад 25 млн радянських громадян).

По всій країні приспущено державні прапори на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, скасовано розважальні заходи.

Як і всі українці, комсомольчани на чолі із міським головою Сергієм Андрійовичем Супруном зібралися недільного ранку біля меморіалу «Вічний вогонь» вшанувати світлу пам'ять синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Скорботні заходи відбулися в Комсомольську за участі міської влади: секретаря міської ради Світлани Олександрівни Калашнік, заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої, заступника міського голови Юрія Миколайовича Мухи, представників ветеранських організацій та трудових колективів міста. Члени територіальної громади поклали до меморіалу вінки та живі квіти.

22 червня - це не тільки данина доблесті визволителям і пам'яті мирних громадян, чиє життя забрала війна, це - нагадування про те, що несуть світові війни, агресія й фашистська ідеологія. Це суворий урок історії, заклик до всіх держав і народів берегти найдорожче: мир, спокій і взаєморозуміння. Нехай завжди живуть у вдячній пам'яті людей всі, хто став для нас прикладом беззавітної любові до Вітчизни і свого народу, незламної волі й героїзму.