ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ГІРНИЧОМУ УЧИЛИЩІ КОМСОМОЛЬСЬКА

23.06.2014, 11:35

20.06.2014 пролунав останній дзвоник на святковій лінійці у Вищому професійному гірничому училищі Комсомольська, директор якого підвів підсумки навчального року, сказав напутні слова своїм учням.

 

На урочистостях були присутні почесні гості: заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, заступник генерального директора по персоналу ТОВ «Єристівський ГЗК» В’ячеслав Михайлович Попов.

 

Надія Дмитрівна звернулася до вихованців із вітальною промовою, поздоровила їх із закінченням навчання та побажала успіхів на екзаменах, приємних канікул, вдалого літнього відпочинку. Вітаючи молодь зі святом, заступник генерального директора по персоналу ТОВ «Єристівський ГЗК» В.М.Попов побажав їм правильно обрати свій життєвий шлях та реалізувати всі свої найзаповітніші мрії, пообіцяв підтримку в працевлаштуванні.

 

Традиційно, кращі учні училища були нагороджені грамотами за високі показники в навчанні, активну участь у житті училища. Цього року в дружній родині Вищого професійного гірничого училища започатковано нову традицію – відкрито парк талантів. Кращі з кращих, надія та гордість училища уквітчали імпровізоване дерево досягнень кольоровими стрічками.

 

На адресу учнівського колективу цього урочистого дня прозвучало багато привітань. За традицією, яка склалася у Вищому професійному гірничому училищі, у відповідь молоді люди подарували присутнім музичні подарунки.

Завершили лінійку сольні виступи вихованців училища й останній дзвоник навчального року, який пролунав під бурхливі оплески всіх присутніх. На згадку про цей чудовий день вони загадали бажання та випустили в небо символічні повітряні кульки.