АПАРАТНА НАРАДА

24.06.2014, 09:31

Міський голова С.А.Супрун 23 червня у великій залі виконкому провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, підприємств, бюджетних організацій, установ, закладів міста. 

Керівник міста розпочав нараду із привітання управлінців із Днем державної служби України, закликав вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі, побажав усім наснаги, терпіння, нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

У рамках всенародної підтримки українського війська з 21 травня 2014 року Ощадбанк розпочав продаж казначейських зобов’язань «Військові». Цей патріотичний проект покликаний залучити додаткові 100 мільйонів гривень на допомогу  нашим військовим, які перебувають на передовій антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. Про умови придбання в Державному ощадбанку казначейських зобов’язань «Військові» розповіла присутнім керуючий ТВБВ №10016/068 філії – Полтавське обласне управління В.О. Чебикіна. Казначейські зобов’язання «Військові» випускаються в національній валюті однією серією В загальним обсягом 100 млн. гривень у кількості 100 000 штук. Номінальна вартість казначейського зобов’язання – 1000 гривень. Строк обігу – 24 місяці. Розмір доходу за кожним купоном фіксований - 35 гривень. Дохід у процентах 7% незалежно від строку придбання. Казначейські зобов’язання можна придбати у відділеннях АТ «Ощадбанк» у всіх областях України. У Комсомольську з цього питання можна звертатися у відділення АТ «Ощадбанк» по вул. Леніна, будинок № 37 та № 54, у с. Дмитрівка - по вул. Піонерська (тел. (05348) 2-50-15; (05348) 2-56-54). 

Очільник міста звернувся до присутніх з проханням донести інформацію до трудових колективів та підкреслив, що територіальна громада Комсомольської міської ради нещодавно взяла активну участь у підтримці української армії, зробивши свій внесок у зміцнення боєздатності Збройних Сил України шляхом збору коштів на потреби корабля Військово-Морських сил України фрегата «Гетьман Сагайдачний». Протягом загальноміської благодійної акції громаді вдалося назбирати близько 69 тис. грн. Міський голова вкотре подякував усім  комсомольчанам, які долучилися до акції, за підтримку та взаєморозуміння та висловив надію на те, що урядовці особистим прикладом підтвердять свою щиру державницьку позицію, візьмуть активну участь у придбанні казначейських зобов’язань. 

Міські громадські активісти також надають самостійно гуманітарну допомогу нашим військовим, які сьогодні несуть варту на сході країни. «У цей нелегкий для всіх українців час ми маємо демонструвати підтримку один одному, бути згуртованими, - зазначив міський голова. - Але з метою дотримання норм чинного законодавства та безпеки громадян закликаю активістів співпрацювати та узгоджувати дії із Комсомольсько-Козельщинським об’єднаним міським військовим комісаріатом». 

С.А.Супрун повідомив, що до Комсомольська активно прибувають переселенці з Донецької та Луганської областей. Наразі, 49 осіб (16 сімей) уже розміщено в готелі «Славутич», інші проживають у квартирах родичів, близьких, друзів, дачних будиночках, які запропонували небайдужі комсомольчани. У місті працює Координаційний центр з підтримки громадян, які переселяються з АР Крим, м. Севастополя та інших регіонів України, що працює на базі Управління праці та соціального захисту населення. Звернутися за допомогою або із пропозиціями можна за контактними телефонами: 3-18-62 (пн-пт з 8.00 до 17.00); 0971107003 та 0992441445 (щоденно з 8.00 до 20.00). Координує роботу служб міста з комплексного вирішення питань, пов’язаних з тимчасовим місцем перебування осіб, які переїхали до м. Комсомольська, заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева. 

З 1 липня тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення збільшаться. У зв’язку з цим міський голова звернувся до керівництва підприємств житлово-комунального господарства, управління праці та соціального захисту населення опрацювати ефективний механізм компенсації для населення відповідно до законодавства.

Уряд України готується до зупинки поставок російського газу. Прем'єр-міністр А.П.Яценюк доручив міністерствам, "Нафтогазу-України" та облдержадміністраціям переходити на план функціонування енергетичної галузі, який передбачає припинення постачання газу з Російської Федерації. В такій ситуації все більш актуальним для громад є впровадження альтернативних видів палива.

Згідно з рекомендаціями Ради з питань безпечної життєдіяльності населення Полтавської ОДА, міський голова підняв на нараді питання про стан готовності стаціонарної атракціонної техніки до сезону 2014 року в м. Комсомольську, доручив начальнику департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюку, начальнику управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко взяти під особистий контроль питання безпечної експлуатації атракціонної техніки: здійснити моніторинг і аналіз її стану, визначити відповідальних осіб за технічний стан, безпечну експлуатацію дитячих ігрових майданчиків. 

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату Є.М.Марченко прозвітував міському голові про хід виконання мобілізаційних заходів. Протягом 4 місяців по Україні було призвано 50 тис. осіб, по Комсомольську - 102 особи, з них - 5 комсомольчан записалися на службу добровольцями. 

У ході апаратної наради С.А.Супрун поцікавився станом готовності реанімаційного відділення Комсомольської міської лікарні до роботи, акцентував увагу комунальних служб стосовно слабкої роботи зливової каналізації в місті, підняв питання щодо збільшення кількості звернень від мешканців міста про порушення спокою в нічний час, дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів міської ради, підприємств, бюджетних організацій, установ, закладів.