ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ В КОМСОМОЛЬСЬКУ

24.06.2014, 10:24

23 червня під головуванням міського голови С.А.Супруна в малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Дня Конституції в Комсомольську.

 

У роботі засідання взяли участь секретар міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк, начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак, начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська та спеціалісти відділу, начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан, головний спеціаліст відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку Л.В. Пестич, директор комунального підприємства «Комсомольський Палац культури і творчості» О.В.Меренков, директор КП «Міськсвітло» В.В.Михайлик, представники правоохоронних органів та ЗМІ.

 

Начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська виступила з рядом пропозицій стосовно організації урочистостей у місті. Присутні розглянули представлений відділом культури та туризму план заходів, обговорили організаційні моменти, погодили програму культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення Дня Конституції України, окреслили зону відповідальності керівників структурних підрозділів міської ради, підприємств, закладів, установ міста.

 

Запрошуємо комсомольчан та гостей міста 28 червня відвідати культурно-мистецькі заходи, приурочені до відзначення Дня Конституції України, що відбудуться на Театральній площі:

  • 16.00 – 22.30 – безалкогольна виїзна торгівля та розміщення дитячих атракціонів і батутів;
  • 18.00 – 18.30 – виступ муніципального духового оркестру;
  • 18.30 – 20.30 – концерт фольклорних та дитячих творчих колективів  ПК і Т;
  • 20.30 – 20.40офіційні привітання міського голови;
  • 20.40 – 21.30 – виступ гурту «Слов’яни» Полтавської обласної філармонії та заслужених артистів України Олени Білоконь та Валерія Соколика (м. Полтава).