ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

25.06.2014, 13:40

Члени виконавчого комітету традиційно розпочали роботу з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. 

Начальник відділу освіти І.В.Шошина доповіла про організацію харчування учнів шкіл у зв’язку із ліквідацією комунального підприємства шкільного харчування «Орхідея». Вирішили з 01.09.2014 здійснювати одноразове безоплатне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій вартістю 5 грн. на одну дитину в день, продовжити роботу в напрямку покращення матеріально-технічної бази шкільних їдалень та забезпечення школярів збалансованим та якісним харчуванням.  

У ході засідання опрацьовано ряд проектів рішень про затвердження висновку органу опіки та піклування, надання допомоги на поховання, створення прийомної сім’ї та влаштування до неї дитини-сироти, встановлення опіки над житлом неповнолітнього та малолітнього, надано дозвіл на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей.

У блоці питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів розглянуто та погоджено низку проектів рішень, підготовлених відділом приватизації та обліку комунального майна.

Заслухали інформацію начальника відділу приватизації та обліку комунального майна С.А.Волокити про надання в безоплатне строкове користування нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності, громадським організаціям «Силові види спорту м.Комсомольська», «Ліга культуризму Комсомольська» для проведення спортивних занять. Доручили ДЮСШ № 3 укласти договори позички нежитлових приміщень із користувачами у встановленому пордку, передбачити порядок оплати комунальних послуг. Міський голова звернувся до керівників громадських організацій з пропозицією спільними зусиллями влади і громади здійснити ремонт приміщень.

Наприкінці засідання Сергій Андрійович зупинився на основних важливих подіях, які відбуваються в місті останнім часом, зорієнтував членів виконавчого комітету на вирішення нагальних проблем, пов’язаних із мобілізаційними процесами, улаштуванням переселенців із Донецької та Луганської областей, окреслив ряд важливих, першочергових задач.

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева розповіла про роботу Міського координаційного центру з вирішення проблемних питань, пов’язаних з тимчасовим перебуванням сімей з Автономної Республіки Крим, м.Севастополя, Донецької та Луганської областей, звернулася до присутніх із проханням розповсюдити у трудових колективах звернення міської влади до комсомольчан, які мають можливість запропонувати тимчасове житло для розміщення переселенців на умовах компенсації господарям частини квартирної плати.