СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

26.06.2014, 09:05

У Комсомольську під головуванням міського голови С.А.Супруна відбулося пленарне засідання сорок сьомої сесії міської ради, під час якого було вирішено чимало важливих для міста питань. У засіданні взяли участь депутати, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів міської ради та її виконавчого комітету, підприємств, бюджетних закладів, установ та організацій міста, а також представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Сесія розпочалася з Державного Гімну України та привітань. Комсомольський міський голова Сергій Андрійович Супрун поздоровив усіх присутніх з наступаючим святом - Днем Конституції України, побажав миру, злагоди, усвідомлення захищеності своїх прав, втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Урочистості продовжилися нагородженням Подяками міського голови представників ГО «Центр «РОДІС» за активну участь в організації та проведенні загальноміських заходів, спрямованих на захист інтересів та прав дітей і сімї, патріотичне та екологічне виховання підростаючого покоління, популяризацію кращого досвіду сімейного виховання, профілактику негативних соціальних явищ у міській громаді.

Очільник міста представив депутатському корпусу міськради новопризначеного начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області - підполковника міліції В.П.Зеленського, привітав із призначенням, побажав успіхів у роботі, висловив надію на плідну співпрацю.

Після урочистої частини депутати Комсомольської міської ради приступили до розгляду порядку денного сесії.

В.о.начальника управління праці та соціального захисту населення І.В.Дерев’ягіна ознайомила присутніх із основними аспектами міської Комплексної програми  підтримки громадян, які переселяються з АР Крим, м.Севастополя, Донецької та Луганської областей у зв’язку зі складною політично-економічною ситуацією, у рамках якої оголошено про початок збору у Комсомольську гуманітарної допомоги для переселенців, які прибули в місто. Стосовно надання адресної гуманітарної допомоги можна звертатися в центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за тел. 2-57-03, 2-66-66.

У ході роботи внесено доповнення до Програми зайнятості населення міста Комсомольська на період до 2017 року, Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2014 рік, зміни в штатних розписах загальноосвітніх навчальних закладів міста, зміни до рішення тридцять дев’ятої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 17.12.2013 року «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2014 рік».

Сесією міської ради були внесені зміни до програм «Благоустрій міста» та «Розвиток міських доріг» на 2014 рік, до переліку заходів, видатки на які у 2014 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища.

Начальник фінансового управління В.І.Баландіна прокоментувала зміни до показників міського бюджету на 2014 рік, запропоновані до затвердження міською радою. Депутати міської ради підтримали проект рішення.

Про внесення змін до Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Комсомольська доповів заступник міського голови Муха Юрій Миколайович. Зміни до Порядку здебільшого стосуються зниження розміру внеску замовника в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста на 50%, що тепер становитиме 5% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування для нежитлових будівель та/або споруд, 2% - для житла. Міська влада пішла на такий крок враховуючи ускладнення соціально-економічної ситуації в Україні та звернення підприємців міста й голови постійної комісії з питань підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики В.О.Говоренко.

Депутати міської ради ухвалили рішення про виділення комсомольчанину, майстру спорту міжнародного класу з параолімпійських видів спорту А.О.Кривчуну квартири у новому житловому будинку №97 по вул.Добровольського.

Розглянуто та внесено зміни до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та зміни до Порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками в місті Комсомольську.

Депутат міської ради А.С.Гаврилюк підняв питання щодо виконання заходів, які здійснено службами виконавчого комітету у відповідь на скарги мешканців Комсомольська на порушення громадського спокою в нічний час. Заступник міського голови Ю.М.Муха поінформував, що в найближчий час відділом захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку спільно з правоохоронними органами будуть проведені позапланові перевірки об’єктів торгівлі по місту.

Найбільший масив рішень, опрацьованих депутатами на засідання сесії міської ради, стосувався питань поновлення прав користування земельними ділянками, містобудування і архітектури.

Наприкінці засідання начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська звернулася до присутніх з проханням напередодні відзначення Дня Конституції святково оформити будівлі державних установ, підприємств, організацій міста з використанням державної та місцевої символіки, забезпечити встановлення Державного Прапора України та прапора міста Комсомольська. Ірина Іванівна запросила всіх 28 червня долучитися до культурно-мистецьких заходів, приурочених відзначенню Дня Конституції України.