ПРОЗОРІСТЬ МІСТ ЯК ЗАПОРУКА ЕФЕКТИВНОСТІ РЕФОРМ

1.07.2014, 10:34

27 червня в м. Вінниці відбулася конференція «Прозорість міст як запорука ефективності реформ». Конференцію організовано в рамках реалізації проекту «Українське прозоре місто: Пілотна модель електронного управління для покращення надання адміністративних послуг», що реалізується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Вінницькою міською радою за підтримки Представництва Європейського союзу в Україні.

 

Участь у заході взяли керівники органів місцевого самоврядування міст України, задіяні та зацікавлені у розвитку електронного урядування та електронної демократії, формуванні прозорої та відкритої влади.

 

Від міста Комсомольська делеговано заступника міського голови Ю.М.Муху.

 

Юрій Миколайович розповів, що даний проект спрямований на формування та впровадження моделі прозорого міста. Конференцію було присвячено проблематиці розвитку прозорості муніципалітетів, визначенню поняття «Прозорого міста» та особливостей впровадження даної моделі в українських реаліях. Під час заходу презентовано досвід міста Мартін (Словаччина) у впроваджені інструментів прозорої влади, проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку технологій, спрямованих на становлення прозорих та ефективних муніципалітетів, зростання рівня якості публічних послуг та доступу до інформації в містах України, представлені підсумки першого етапу проекту, спрямованого на формування моделі Прозорого міста у Вінниці.