УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

1.07.2014, 11:54

28 червня в Комсомольську з нагоди Дня Конституції пройшли урочистості. У заході брали участь міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева.

До територіальної громади міста Комсомольська звернувся міський голова. Звертаючись до присутніх, Сергій Андрійович наголосив, що Основний Закон України, вісімнадцяту річницю якого ми відзначаємо, має величезне значення для розбудови держави, утвердження демократії, розширення прав та свобод людини, громадянина. Очільник міста зазначив, що сьогодні – час тяжких випробувань для всіх українців: отримують важкі поранення та гинуть українські військові, запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять про загиблих у боротьбі за збереження кордонів рідної Вітчизни.

Міський голова підкреслив:  «Ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почувалися захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Але конституційні норми, якими б вони не були передовими і демократичними, самі по собі не змінять життя на краще. Аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібна підвищена відповідальність, самовіддана праця кожного».

На Театральній площі майоріли Державні Прапори України. Творчі колективи Палацу культури та відпочинку привітали городян своїми найкращими концертними номерами. Виступи глядачам дарували народний хор «Славутич», ансамбль народного танцю «Веселка», ансамбль «Глорія», танцювальний колектив «Молодички», хореографічний колектив «Ясочка», ансамбль бандуристів, вокальний колектив «Дніпряночка», шоу-гурт  «Дніпровські зорі», солістка вокального колективу «Натхнення» Оксана Мамонтова, дует «Язикаті хвеськи», цирковий колектив «Шанс», шоу-гурт «Некст», Віктор Шмигло, гурт Полтавської обласної філармонії «Слов’яни» та заслужені артисти України – Олена Білоконь та Валерій Соколик з міста Полтави.

 

Захід організовано відділом культури та туризму, Палацом культури та творчості за сприяння міської влади.